Optymista
Komentarze do artykułów: 118
Człowieku jak taki mądry jesteś to mi napisz gdzie zaparkować w piątek i w sobotę gdy w mieście wszystko zajęte..zanim coś następnym razem napiszesz to pomyśl bo myślenie nie boli albo czytaj bardziej ze zrozumieniem..:)) a poza tym park to nie miejsce na takie wozy!
W tamtym roku zlot foodtrucków był na b.czecha i było dobrze bo przynajmniej było gdzie zaparkować autem a teraz? Chyba że to tylko ma być dla tych co przyjadą motorem i wjadą do parku.. trochę słabe że o innych nikt nie pomyślał ..
Niech Limanowa bierze przykład..
Dobrze byłoby gdyby niedzielne kursy w godzinach porannych/południowych były mniej więcej dopasowane do mszy kościelnych...wtedy na pewno więcej osób korzystałoby z komunikacji.. może warto to rozważyć? I będę się nadal upierał że miasto nie kończy sie przy Lidlu :)
Na czyje? Na pewno nie na twoje..
Ups coś nie poszło..i co teraz?
Drifter odpowiedź U SIEBIE PRZED DOMEM NA SWOIM PODWÓRKU
Oni są za mało inteligentni żeby zrozumieć odp A...
W komentarzach wychodzi wasz język miłości do bliźniego! Chrześcijanie za dychę hehe
To nie powinno być na neutralnym boisku?
Uuu słabo to widzę..idzie ku likwidacji(oby nie) i nie spełnienia obietnicy wyborczej o rozwoju komunikacji.. może będą jeździć zgodnie z rozkładem jazdy i bez opóźnień w pracy ;)
Przecież odpowiedział że nie ma takiego przepisu.. to musi być przepis żeby dbać o komfort i zdrowie swoich mieszkańców nie wiesz? To już wiesz..zgadzam się to są jaja!
I bardzo dobrze przynajmniej jeden im nie wchodzi w du!! Jedno i to samo nie prawda i nie wiarygodne informacje i nie eleganckie..nie potrafił się odnieść do pytania..prawda w oczy kole? Nie eleganckie jest to przerzucanie kosztów na kluby a potem te kluby na nic nie stać..Brawo Panie Radny!
A "pasjonaci" to olewają i tak jeżdżą..
Piszą wszędzie że ma być pochowany razem z nim to gdzie ma być jego ojciec? Zabłysnąć chciałeś ale nie wyszło
Ble ble ble..tylko że te rzeczy nie leżały kilometr dalej tylko 50m od ciała.. żenada
O co wam chodzi przecież było ciemno mogli nie zauważyć..xD
Oj oj snickersa trzeba zjeść.. Naprawdę nie mają co robić??Kto w Limanowej mieszka ten w cyrku się nie śmieje!
A co to jest za problem solidnie ogrodzić? Przecież i tak jest tam ratownik to może też pilnować żeby nikt tam nie wchodził..a nie zabierać dzieciom jedynej atrakcji na wakacje i ciepłe dni! nie każdy ma możliwość postawienia sobie piaskownicy w ogrodzie bo nie każdy mieszka w domu! Lepiej zamknąć niż szukać rozwiązania.. słabe.
Jednemu radnemu to się wydaje że "zjadł wszystkie rozumy"..nudne to już się robi bo ile można?!