Optymista
Komentarze do artykułów: 118
Gru ci co przekraczają prędkością to są ci sami co z dziurawym tłumikiem..
Właśnie! Jeździ obok komendy to chyba nie powiedzą że nie mogą być wszędzie lub że nie słyszą jeśli na kilometr go słychać.. żenada
Przynajmniej jest zbudowane i będzie służyć..a wygląd się nie liczy..pogadamy za 4 lata o inwestycjach nowej władzy..
Pustostany tak piszesz o ludziach z trochę wyższym wykształceniem? Nie no spoko xd
Pilnuj swojego stołka Panie RADNY! Aż tak wszystko w tej Limanowej zrobione że trzeba się wtrącać do innych samorządów? Żeby ta nadmierna pewność siebie Was kiedyś nie zgubiła..
To normalne po limanowski.. idzie taka do pierwszych ławek potem ledwo co wyjdzie i obgaduje innych na głos..dlatego na mszę chodzę gdzie indziej..Kajzer..nie mierz wszystkich swoją miarą..;)
Niech płaci z własnej kieszeni! Wtedy zacznie myśleć i patrzeć na oczy!
Tyle lat tu mieszkam i nigdy bym nie pomyślał że nasze miasto jest tak bardzo bogate żeby tak rozdawać..Może niech mieszkańcy też coś z tego mają że są mieszkańcami czyli karta mieszkańca i zniżki..a co nas inni obchodzą mają swoje władze niech im dają!...Władze miasta powinni dbać o swoich a nie wy chcecie cały świat zbawić! a lepiej byłoby gdybyście się zajęli np. drogami i komunikacją bo autobus nadal tylko do Lidla jeździ..ważniejsi są mieszkańcy czy prywaciarz? biletomat nadal w rynku nie powstał a powinien żeby ułatwić starszym osobom, nie chcecie dawać do sklepu ok ale na rynku biletomat powinien być już dawno! I tymi pasami pod cmentarzem które powinny być takie same jak pod ldk..na co Wy czekacie? Może warto się tym wszystkim w końcu zainteresować!?
A ten nadal swoje..No szumią często ponad miarę. I bywa, że z tego szumu pozostaje ból głowy, niesmak, wstyd i poplątane już na starcie życie...
I jak mają się czegokolwiek nauczyć? To jest kpina..to samo było parę lat temu i na tej samej ulicy tylko że wtedy zginął człowiek..szkoda słów.. pasy pod cmentarzem powinny być takie same jak pod ldk i nie ma się nad czym zastanawiać drogie Panie z miasta i nie tylko tam! I powiat tak samo jeśli chodzi o wasze ulice.. trzeba dbać o bezpieczeństwo mieszkańców szczególnie na najbardziej ruchliwych drogach!.. czekacie na kolejną tragedię? .. każdy o wszystkim wie a nikt nic nie robi!!!
Nawet kosztem czyjegoś zdrowia/ życia? Wszystko ma swoje granice..jak chcą się wyszumieć to u siebie na podwórku a nie na publicznych drogach!
I wszystko jasne jak zwykle bezstresowe wychowanie..badanie na prochy i na trzeźwość to powinna być u nich podstawa..dlaczego na tym ich pajacowaniu mają obrywać osoby niewinne? Jak to jest że oni zawsze bez żadnych obrażeń z tego wychodzą? Żenada!
Niestety wśród nich są też "duże dzieci" mają ponad 30 lat i nawet niektórzy mają już swoje dzieci..i co? Jest fura jest lans.. Niektórzy to tylko rosną..
Ku okręgówce..czy panu prezesowi jest nadal do śmiechu?
Sami się wykończą tym piractwem.. skończyłoby się gdyby ewentualne zniszczenia musieliby zapłacić z własnej kieszeni a nie na koszt miasta czy gminy!
To jest kpina! Do 12 lat? Ten kto siada za kierownicę po alkoholu powinien być sądzony jak za zabójstwo!
Nie ma sensu z nim dyskutować..on jest na pewno jednym z nich i tak go boli a sami sobie pracują na taką opinię jaką mają. robią co chcą i gdzie chcą bo im wszystko wolno w ich rozumowaniu... tzw. bezstresowe wychowanie..kolejna tragedia musi się zdarzyć na najbardziej ruchliwych ulicach np. na ul. Z.augusta żeby władze otworzyły oczy i zaczęły działać..
Picie gdy się kieruje to jest przestępstwo..czy ja napisałem żeby chodzić po barach? Nie trzeba nigdzie chodzić wystarczy się zatrzymać obok gdy się przejeżdża np.pod ldk, i w innych miejscach PUBLICZNYCH gdzie ci "pasjonaci" się spotykają i robią to co robią.. nie zabraniaj żyć innym inaczej? To chyba komentarz w tym przypadku nie na miejscu..To wy nie zabraniajcie innym żyć i nie zabierajcie życia NIEWINNYM ludziom w tym przypadku życie dziecku!!
Dalej niech policja nie widzi jak chleją w ich stałych punktach.. policja powinna im robić najazdy w godzinach nocnych i sprawdzać trzeźwość i na narkotyki..bo pewnie typ nie zdążył wytrzeźwieć z "latania nocnego"..
To tak dużo tego gnoju przywiozła że potrzeba traktora z przyczepą? A nie można dogadać się tam gdzie jest netto? Zatrzymywanie się na jezdni to według mnie jest nie mądre..i dobrze że się wypowiedziała w tv przynajmniej w końcu się wszyscy dowiedzieli..