WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
KWW „O lepsze jutro”
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
KWW Wspólne Sprawy
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Pokaż więcej
Sport
Galerie
XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
258 zdjęć
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
157 zdjęć
Protest rolników w Limanowej
96 zdjęć
- XXVI Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2023 roku
- Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2024
- Protest rolników w Limanowej
- Studniówka ZSTiO w Limanowej - 2024
- Turniej o Puchar Limanowa.in 2024
- Jasełka w wykonaniu dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej
- Wydarte
- Kolędowanie w Sowlinach
- Kolędowanie w Męcinie w wykonaniu Chóru LimaNovum
- Koncert kolęd i pastorałek "Hej kolęda” w Laskowej (2024)