Optymista
Dołączył do portalu: 2024-10-25 21:41:54
Ostatnia aktywność: 2026-06-23 08:43:03
Komentarze do artykułów: 118
Więcej
Niejednogłośne wotum zaufania
Pan Gorczowski zrobił bardzo dobrze. Jeśli mówimy o „ręce, która karmi”, to radny jest tam dzięki mieszkańcom i to im, a nie prywatnym firmom, winien jest lojalność. Sesja rady to czas pełnienia oficjalnych obowiązków. Zdecydowanie lepiej widzieć zaangażowanie i merytoryczne pytania, niż publiczne przyznawanie się innego radnego, że w tym czasie woli siedzieć na telefonie...
Absolutoryjna sesja Rady Miasta. Oglądaj na żywo debatę nad raportem
Artykuły plują a sam pisze takie komentarze a nie inne. Wypada najpierw popatrzeć na siebie.
Absolutoryjna sesja Rady Miasta. Oglądaj na żywo debatę nad raportem
Naprawdę nie ma innych spraw w mieście? cyk i godzina minęła na tym???. Musiałem wyłączyć bo tak zajechało wazeliną..