Optymista
Komentarze do artykułów: 118
Panie radny nauczyciel lepszy jest od innych? Może niech wszyscy za darmo jeżdżą..Proszę się lepiej zająć tym żeby biletomat stanął na rynku pod arkadami ..już myślenie o starszych się skończyło? Coś macie słabą pamięć jeśli chodzi o wasze obietnice.. minął rok i żadna obietnica nie została spełniona jeśli chodzi o komunikację miejską..nawet do granic miasta nie dojeżdża.. przecież miasto nie kończy się przy Lidlu!
Wracali z "latania" po mieście? Coś nie pykło.. byli naćpani trzeźwi? To powinna być podstawa..
Wójt Tymbarku nie, Wójt Limanowej Nie...bo prywaciarze a prywaciarze dbają o komfort jazdy mieszkańców? W większości NIE ale wójtowie powinni..jest możliwość żeby zapewnić swoim mieszkańcom lepszy komfort jazdy to powinni nawet się nie zastanawiać.. szczególnie dla starszych osób byłoby to duże ułatwienie a w tych busach starszych jest najwięcej...ale cóż..co innego jest ważniejsze prawda? Wiadomo co..i co z tego jak jedziesz takim busem to w większości busów masz odczucie jakby miał zaraz się rozlecieć..jakby sami się przejechali to wiedzieliby.. kogo wybraliście tego macie..żenada
Kpina z kibiców! Jak wystawiacie drugi skład to po co było wygrywać finał podokręgu Limanowskiego jak wam nie zależało na pucharze trzeba było wtedy w finale wystawić taki drugi skład co dziś przynajmniej sokół wygrałby i dziś coś pograłby! Pewnie powiecie że ważniejsza liga a w lidze wcale już tak złego miejsca nie mamy i można było powalczyć w pucharze...Żałosne! Więcej już kasy odemnie nie dostaniecie za to co dziś widziałem bo to grą nazwać nie można..2:0 w 16 minucie.. kpina i wstyd!
Zakpiliście z kibiców! Jak wystawiacie drugi skład to po co było wygrywać finał podokręgu Limanowskiego jak wam nie zależało na pucharze trzeba było wtedy wystawić taki drugi skład co dziś przynajmniej slopnice by coś pograło! Pewnie powiecie że ważniejsza liga a w lidze wcale już tak złego miejsca nie mamy i można było powalczyć w pucharze...Żałosne! Więcej już kasy odemnie nie dostaniecie za to co dziś widziałem..2:0 w 16 minucie..co to ma być!
Dzielnicowi osiedli powinni zaszczycić swoją obecnością i zainteresować się w końcu ..szczególnie że takie zebrania są raz na pół roku..to jest kpina że tak to olewają! Pisze jakie osiedle kiedy i gdzie i co ta za problem?
A mandat za przekroczenie prędkości? Jakby z własnej kieszeni naprawiali szkody spowodowane nadmierną szybkością to skończyłyby się rajdy..
Wczoraj było widać że brakuje Kuliga..
A gdzie ta Pani która najgłośniej komentowała w czasie swojej kampanii że nie można wrzucić pieniążka w autobusie? Dlaczego wciąż nie można? No tak teraz siedzi cicho jak reszta i już nie myśli o dzieciach i osobach starszych.. a Pani Burmistrz też obiecywała że miejska komunikacja będzie miała dłuższą trasę na terenie miasta i że będzie połączona z okolicznymi wsiami! Ten autobus powinien już dawno na Mordarke jeździć.. chociaż do miejsca gdzie jeszcze jest teren miasta i ten biletomat powinien też być postawiony na rynku jeśli biletów do sklepu nie dajecie...no co większość osób starszych nie ma kogo wysłać po bilet na dworzec a samemu iść to za daleko.. trzeba myśleć o mieszkańcach i trzeba to robić nie tylko gadać! Większość ludzi ma jakieś zasady przyzwoitości i na gapę nie pojedzie..obiecanki cacanki...
Dobre bardzo dobre wzmocnienie..powodzenia! A do obrony ktoś przyjdzie?a spiker będzie? przez zimę było dużo czasu żeby poszukać..żeby znowu nie było wstydu że tylko w Limanowej nie ma kto.. przyjeżdża taki kibic z drużyny przeciwnej ze wsi i komentuje że nie ma....
No tak najlepiej...po co macie się tłumaczyć z czegokolwiek, po co mają mieszkańcy o czymkolwiek wiedzieć...wychodzi bliżej ludzi..
@aramis to na co czekasz idź zrób godny pogrzeb zrobisz dobry uczynek..! tak jak na tobie nie robi wrażenia bestialskie zachowanie nad bezbronnymi zwierzętami! i to pisowiec który powinien żyć miłością do całego świata nie tego was uczą ci wasi ulubieńcy? A może ktoś pomógł mu "umrzeć" Ty też takie praktyki uprawiasz na bezbronnymi zwierzętami że to popierasz? powinny być dużo większe karę nad znęcaniem się nad zwierzętami..jak nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś d...
„Nie ma znaczenia czy masz styl, reputacje, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart.”- Louis de FunèsMam nadzieję że tego .... oddadzą do domu starców jak będzie stary i schorowany.. każde zwierzę jest takim samym stworzeniem jak ty!
W moim aucie LPU, w Twoim aucie LPG.. ;)
Przynajmniej uszy nie bolą od wycia jak przy tej Gaji..trzeba wspierać swoich
Ulica z.augusta jest drogą należącą do powiatu
Nie powinno być to organizowane po godzinach pracy? Biblioteka jest chyba czynna do 17 to co to za problem godzinę później? Płacą im za siedzenie?
Wcale nie wygląda tak źle.. przyjedzie raz w tygodniu do Lidla i będzie się wypowiadał, o tym jak wygląda stan drogi to się mieszkańcy wypowiadają i to robią..a niedługo zapowiadają duży mróz przymarznie to i wtedy zobaczycie że jest źle bo będzie darmowe lodowisko..a te markety to chyba ty chcesz..
Ldk podlega miastu więc jeśli szef nie wie co jego podwładni robią i co planują i nie jest uzgadniane z Panią to coś jest nie tak..albo ktoś tu słabe bajki opowiada..Pani Burmistrz wie Pani że jak ogon zaczyna psem machać to go można odciąć"..? Pani tu powinna rządzić a nie kolejne przepraszam nic niewiem..
mam pomysł niech wyniosą wszystkie sprzęty od WOŚP zobaczymy co zostanie i ile..podobno nasz szpital nie korzysta