Koninki21
Komentarze do artykułów: 14
Dawać ich do Koninek - właściciel Ostoi Koninki pewnie chętnie ich przyjmie do siebie, weźmie za nich dotację za każdy dzień kwaterowania ich w swoim ośrodku. Dotacja oczywiście pochodzi z naszych podatków. A on po staremu będzie chodził po mediach i bredził, że pomaga...
Masz rację, otrzeźwienie przyszło za późno - Teraz za późno, durnie, którzy pomagaliście i wpuściliście piątą kolumnę do swojego kraju.
Nie bądź naiwny - oni tzn Romowie pewnie sami nie wiedzą ile ma lat ten chłopiec. Czytałem, że nawet 80 % z nich to analfabeci, nigdzie urodzeń nie zgłaszają, często są chwilę tu, potem znowu gdzie indziej jadą, dzieci mają dużo etc Trochę tak jak z piłkarzami z Afryki - w metryce mają powpisywane bzdury żeby być młodszym, żeby lepszą cenę za gościa wynegocjować itd
A kto Ci niby powiedział, że nie winię? Serio mi tu od pisowców będziesz ubliżał? Sęk w tym, że gdyby peło rządziło w 2022 - to tak samo by się zachowali albo nawet gorzej. Jest jeszcze coś - niestety większość Polaków wtedy zgłupiała - braćmi nazywali potomków morderców swoich rodaków, kasę im wręczali, do domów zapraszali - gdzie Polakowi nie pomogli nawet w 1/10 tak jak banderowcom wtedy. Wiesz ile się wtedy nasłuchałem o ruskiej onuce etc?
Gdzie niby indziej w Koninkach jeszcze są? W Willa Tram już ich nie ma (?), a w Ostoi Koninki cały czas koło 100 osób. Już prawie 5 lat mija jak tam są, nie wiem gdzie niby w Koninkach są jeszcze? Pierwsze słyszę, może jakieś pojedyncze osoby.
marlin monroe - no i co z tego, że 40 km? słyszałaś o takim wynalazku jak samochód czy autobus?A poza tym - oni wszędzie się zachowują tak samo, bez różnicy czy Koninki czy Koszary. Pokaż mi osiedle romskie gdzie jest ład, porządek, ludzie pracują etc
Wincyj Romów do Koninek! Od 5 lat utrzymujemy tam Romów płacąc z polskich podatków właścicielowi Ostoi Koninki za kwaterowanie ich w jego pensjonacie. Tyle mniej więcej z tej "integracji" mamy - patola, syf i gnój.
A gdzie mieszka ten romski uczeń? czy to nie przypadkiem jeden z mieszkańców Ostoi Koninki? Bo tam przechodząc można spotkać mnóstwo Romów, którzy tam siedzą za pieniądze podatnika od 5 lat prawie.
A gdzie mieszka ten romski uczeń? czy to nie przypadkiem jeden z mieszkańców Ostoi Koninki? Bo tam przechodząc można spotkać mnóstwo Romów, którzy tam siedzą za pieniądze podatnika od 5 lat prawie
W sumie to zgadzam się z prawie wszystkim co napisałeś. Chodzę po Bieszczadach od 30 lat, czegoś takiego jak teraz nie było nigdy. W latach 90-tych spotkać miśka to było coś, szacowano ilość na 50-70 sztuk i to w całej Polsce, z czego 80% w Biesach. Teraz słyszę szacunki od 100 do nawet 300 w samych Bieszczadach. Są wszędzie, w Polańczyku (choć to już nie Biesy) koło kubłów je widziałem, przy ruchliwych drogach. Nie wytłumaczysz tego debilami którzy się pobudowali w lesie czy koło lasu a teraz płaczą, że im zwierzaki pod okno przychodzą.
Od jednej skrajności w drugą. Albo bambizm albo chołota która ma robić za danie. W Bieszczadach misie wchodzą ludziom na posesje, do garaży - to nie jest normalne.
Dawać go do Koninek. Właściciel Ośrodka w Koninkach weźmie na niego dopłatę z naszych podatków - tak jak bierze na Romów mieszkających tam piąty rok, i będzie chodził po mediach i bredził, że pomaga
Dawać ich do Koninek, Pasek ich przyjmie, weźmie na nich dotację z naszych podatków i będzie chodził i bredził, po mediach, że pomaga
Pieniądze są na na romskie getto w Koninkach i obcych ludzi z Ukrainy - piąty rok polski podatnik płaci właścicielowi Ostoi za kwaterowanie tam ludzi z Ukrainy. Nie ma za to dla Polaków z Stowarzyszenia „Remedium” - głupi ten naród, pasie Paska z Koninek a dla swoich nie ma...