23°   dziś 23°   jutro
Wtorek, 23 czerwca Wanda, Zenon, Albina

Koninki21

Dołączył do portalu: 2026-03-24 13:58:47
Ostatnia aktywność: 2026-03-24 13:59:12

Komentarze do artykułów: 14

Kamienie przy romskiej osadzie. RPO żąda wyjaśnień od wójta

Dawać ich do Koninek - właściciel Ostoi Koninki pewnie chętnie ich przyjmie do siebie, weźmie za nich dotację za każdy dzień kwaterowania ich w swoim ośrodku. Dotacja oczywiście pochodzi z naszych podatków. A on po staremu będzie chodził po mediach i bredził, że pomaga...

2026-06-17 21:57:24
Zabezpieczono monitoring, przeszukano dom chłopca. Sprawa gróźb trafi do sądu rodzinnego

Masz rację, otrzeźwienie przyszło za późno - Teraz za późno, durnie, którzy pomagaliście i wpuściliście piątą kolumnę do swojego kraju.

2026-06-12 20:45:41
Zabezpieczono monitoring, przeszukano dom chłopca. Sprawa gróźb trafi do sądu rodzinnego

Nie bądź naiwny - oni tzn Romowie pewnie sami nie wiedzą ile ma lat ten chłopiec. Czytałem, że nawet 80 % z nich to analfabeci, nigdzie urodzeń nie zgłaszają, często są chwilę tu, potem znowu gdzie indziej jadą, dzieci mają dużo etc Trochę tak jak z piłkarzami z Afryki - w metryce mają powpisywane bzdury żeby być młodszym, żeby lepszą cenę za gościa wynegocjować itd

2026-06-12 16:05:57
Zabezpieczono monitoring, przeszukano dom chłopca. Sprawa gróźb trafi do sądu rodzinnego

A kto Ci niby powiedział, że nie winię? Serio mi tu od pisowców będziesz ubliżał? Sęk w tym, że gdyby peło rządziło w 2022 - to tak samo by się zachowali albo nawet gorzej. Jest jeszcze coś - niestety większość Polaków wtedy zgłupiała - braćmi nazywali potomków morderców swoich rodaków, kasę im wręczali, do domów zapraszali - gdzie Polakowi nie pomogli nawet w 1/10 tak jak banderowcom wtedy. Wiesz ile się wtedy nasłuchałem o ruskiej onuce etc?

2026-06-12 15:58:30
Zabezpieczono monitoring, przeszukano dom chłopca. Sprawa gróźb trafi do sądu rodzinnego

Gdzie niby indziej w Koninkach jeszcze są? W Willa Tram już ich nie ma (?), a w Ostoi Koninki cały czas koło 100 osób. Już prawie 5 lat mija jak tam są, nie wiem gdzie niby w Koninkach są jeszcze? Pierwsze słyszę, może jakieś pojedyncze osoby.

2026-06-12 08:42:31
Zabezpieczono monitoring, przeszukano dom chłopca. Sprawa gróźb trafi do sądu rodzinnego

marlin monroe - no i co z tego, że 40 km? słyszałaś o takim wynalazku jak samochód czy autobus?A poza tym - oni wszędzie się zachowują tak samo, bez różnicy czy Koninki czy Koszary. Pokaż mi osiedle romskie gdzie jest ład, porządek, ludzie pracują etc

2026-06-11 21:40:11
Zabezpieczono monitoring, przeszukano dom chłopca. Sprawa gróźb trafi do sądu rodzinnego

Wincyj Romów do Koninek! Od 5 lat utrzymujemy tam Romów płacąc z polskich podatków właścicielowi Ostoi Koninki za kwaterowanie ich w jego pensjonacie. Tyle mniej więcej z tej "integracji" mamy - patola, syf i gnój.

2026-06-11 18:51:00
13-latek z nożem: dyrekcja szkoły zgłosiła sprawę policji

A gdzie mieszka ten romski uczeń? czy to nie przypadkiem jeden z mieszkańców Ostoi Koninki? Bo tam przechodząc można spotkać mnóstwo Romów, którzy tam siedzą za pieniądze podatnika od 5 lat prawie.

2026-06-11 10:25:33
13-latek z nożem miał grozić uczennicom

A gdzie mieszka ten romski uczeń? czy to nie przypadkiem jeden z mieszkańców Ostoi Koninki? Bo tam przechodząc można spotkać mnóstwo Romów, którzy tam siedzą za pieniądze podatnika od 5 lat prawie

2026-06-11 10:00:03
Bliskie spotkanie z niedźwiedziem - niesamowite zdjęcia

W sumie to zgadzam się z prawie wszystkim co napisałeś. Chodzę po Bieszczadach od 30 lat, czegoś takiego jak teraz nie było nigdy. W latach 90-tych spotkać miśka to było coś, szacowano ilość na 50-70 sztuk i to w całej Polsce, z czego 80% w Biesach. Teraz słyszę szacunki od 100 do nawet 300 w samych Bieszczadach. Są wszędzie, w Polańczyku (choć to już nie Biesy) koło kubłów je widziałem, przy ruchliwych drogach. Nie wytłumaczysz tego debilami którzy się pobudowali w lesie czy koło lasu a teraz płaczą, że im zwierzaki pod okno przychodzą.

2026-05-11 13:38:07
Bliskie spotkanie z niedźwiedziem - niesamowite zdjęcia

Od jednej skrajności w drugą. Albo bambizm albo chołota która ma robić za danie. W Bieszczadach misie wchodzą ludziom na posesje, do garaży - to nie jest normalne.

2026-05-11 07:10:09
Niedźwiedź widziany w Beskidzie Wyspowym i Gorcach

Dawać go do Koninek. Właściciel Ośrodka w Koninkach weźmie na niego dopłatę z naszych podatków - tak jak bierze na Romów mieszkających tam piąty rok, i będzie chodził po mediach i bredził, że pomaga

2026-05-10 09:12:59
Dwie interwencje w romskiej osadzie jednego wieczoru

Dawać ich do Koninek, Pasek ich przyjmie, weźmie na nich dotację z naszych podatków i będzie chodził i bredził, po mediach, że pomaga

2026-04-29 08:19:59
Walczą o przetrwanie. Potrzeba 300 tys. zł na zmianę siedziby

Pieniądze są na na romskie getto w Koninkach i obcych ludzi z Ukrainy - piąty rok polski podatnik płaci właścicielowi Ostoi za kwaterowanie tam ludzi z Ukrainy. Nie ma za to dla Polaków z Stowarzyszenia „Remedium” - głupi ten naród, pasie Paska z Koninek a dla swoich nie ma...

2026-04-05 07:45:49
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in