Koninki21
Komentarze do artykułów: 14
WięcejDawać ich do Koninek - właściciel Ostoi Koninki pewnie chętnie ich przyjmie do siebie, weźmie za nich dotację za każdy dzień kwaterowania ich w swoim ośrodku. Dotacja oczywiście pochodzi z naszych podatków. A on po staremu będzie chodził po mediach i bredził, że pomaga...
Masz rację, otrzeźwienie przyszło za późno - Teraz za późno, durnie, którzy pomagaliście i wpuściliście piątą kolumnę do swojego kraju.
Nie bądź naiwny - oni tzn Romowie pewnie sami nie wiedzą ile ma lat ten chłopiec. Czytałem, że nawet 80 % z nich to analfabeci, nigdzie urodzeń nie zgłaszają, często są chwilę tu, potem znowu gdzie indziej jadą, dzieci mają dużo etc Trochę tak jak z piłkarzami z Afryki - w metryce mają powpisywane bzdury żeby być młodszym, żeby lepszą cenę za gościa wynegocjować itd