Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

Zwycięstwo Limanovii na zakończenie rundy jesiennej

Opublikowano 12.11.2022 17:16:00 Zaktualizowano 13.11.2022 23:37:12 jaca
3 3977

IV LIGA MAŁOPOLSKA: Limanovia pokonała w sotatnim tegorocznym ligowym meczu Orzeł Ryczów 4:2. Goście drugą połowę grali w dziesiątkę.

LIMANOVIA LIMANOWA – ORZEŁ RYCZÓW 4:2 (2:0)

1:0 P. Pławecki 1 (asysta G. Mus), 2:0 Kościółek 43 (rzut karny, faulowany Palacz), 2:1 gol dla gości w 48 minucie, 3:1 P. Pławecki 60 (asysta Palacz), 4:1 Palacz 63 (asysta Matras), 4:2 gol dla gości w 80 minucie.

Żółte kartki: Ciesielski, K. Mus – Urbański, Para, Dyrga.

Czerwona karta: Zając (Orzeł, 45 minuta, za faul taktyczny).

LIMANOVIA: Pietrzak – K. Mus, Bandarenka, Małota – G. Mus, Kurczab, Kościółek, Matras (63 Krzyżak), Ciesielski (65 Kulig) - K. Palacz (70 Uchacz), P. Pławecki.

ORZEŁ: Dyrga – Urbański, Smagło, Para, Garzeł – Mizia, Popiela, Gołdowski, Pyciak – Surówka, Zając.

W zespole gości wystąpiło trzech zawodników, którzy w przeszłości reprezentowali barwy Limanovii: Marek Mizia, Arkadiusz Garzeł, Paweł Pyciak.

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla Limanovii, bowiem już od 1 minuty była na prowadzeniu. Po raz pierwszy po kontuzji w podstawowym składzie gospodarzy zagrał Kamil Palacz. Strzelił gola, zanotował asystę i wypracował rzut karny.