Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola

Wśród najlepszych w Polsce

Opublikowano 26.05.2012 09:58:37 Zaktualizowano 04.09.2018 14:19:09
0 3144

W Rzeszowie odbyły się zawody Pucharu Polski Młodzików w tenisie stołowym. Brązowy medal wywalczyła zawodniczka Spektrum Słopnice Kinga Kosmal. Wśród najlepszych w Polsce byli też inni reprezentanci naszego regionu.

W zawodach udział wzięło 32 zawodników i 32 zawodniczki z całej Polski. Kinga Kosmal wywalczyła trzecie miejsce w grze podwójnej grając razem z Angeliką Janik (córka Tomasza Janika zawodnika seniorów Spektrum Słopnice), która reprezentuje klub Podwawelski Kraków. Poza tym Kinga Kosmal zajęła 5 miejsce w grze pojedynczej. Również 5 miejsce w grze podwójnej zajęła Ewa Kołodziej ze Spektrum Słopnice, która występowała wspólnie z Agatą Uchnes (Rokicie Brzeg Dolny). Natomiast w grze pojedynczej Ewa Kołodziej była 13. Drużynowo Spektrum sklasyfikowane zostało na 5 miejscu. W kategorii młodzików startowała drużyna Płomienia Limanowa (Kacper Sułkowski i Bartosz Sułkowski), która zajęła 13 miejsce.