Środa, 01 maja Józef, Jeremiasz, Aniela, Filip, Lubomir, Ramona

Trudna sytuacja Tymbarku. Turbacz zaskoczył wicelidera.

Opublikowano 25.05.2014 19:26:38 Zaktualizowano 04.09.2018 14:12:32 jaca
0 2609

IV LIGA. Coraz trudniejsza staje się sytuacja KS Tymbark. Niestety podopieczni Łukasza Bukowca powoli zmierzają do okręgówki. Dzisiaj przegrali kolejny niezwykle istotny mecz. Ponownie zawiodła skuteczność, która od początku sezonu jest głównym problemem tymbarskiej drużyny. Zdegradowany już Turbacz odebrał punkty wiceliderowi, Saklnikowi Kamionka Wielka.

LUBAŃ MANIOWY – KS TYMBARK 2 : 1 (1 : 1)

0-1 Koza 25 (karny), 1-1 Wardęga 38, 2-1 Złocki 58 (rzut karny), 2:1 Złocki 58(karny).

TYMBARK: Zawada - Porębski, Boczoń, Olejarz, Kurczab - Koza, Majeran, Wojtasiński (63 Kolawa), Wikar - Kurek, Urbański.

Bardzo obiecujący był początek w wykonaniu Tymbarku. Bramkarz gospodarzy z trudem obronił najpierw strzał Kozy, później Kurka. Goście prowadzenie objęli w 25 minucie. Po szybkiej kontrze w polu karnym sfaulowany został Kurek, a podyktowaną jedenastkę wykorzystał Koza. Mimo znacznej przewagi Tymbarku, po pierwszej połowie był remis. Chwila nieuwagi kosztowała ich utratę gola w 38 minucie, gdy z kilku metrów Zawadę pokonał Wardęga. Po zmianie stron gospodarze szybko objęli prowadzenie. W 58 minucie w polu karnym sfaulowany został Ciesielka, a podyktowaną jedenastkę na gola zamienił Złocki. W końcówce Tymbark miał kilka okazji na wyrównanie, najlepszą sytuację w 81 minucie zmarnował Wikar.

TURBACZ MSZANA DOLNA – SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2 : 2 (1 : 0)

1:0 I. Potaczek 12 (karny), 1-1 Bajdel 62, 1-2 Żarnowski 88, 2-2 I. Potaczek 90 (karny).

TURBACZ: Wygaś – I. Potaczek, R. Drobny, Wierzycki, Smoleń – Surówka, P. Szynalik (30 P. Potaczek, 70 Nowakowski), Dąbrowa, Opyd, Wsół – Piekarczyk.