Niedziela, 12 maja Achilles, Joanna, Dominik, Pankracy

Świetny KS Tymbark, młody wychowanek dobił rywali

Opublikowano 26.05.2016 19:20:58 Zaktualizowano 04.09.2018 14:03:28 jaca
1 4250

IV LIGA, GRUPA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. KS Tymbark odniósł wysokie zwycięstwo na wyjeździe z LKS Szaflary. W szeregach wszyscy zawodnicy zanotowali bardzo dobre spotkanie. Jednym z bohaterów był Mirosław Kordeczka, młody wychowanek KS Tymbark swój udany mecz przypieczętował pięknym golem.

LKS SZAFLARY - KS TYMBARK 2 : 5 (0 : 1)

0:1 Miśkowiec 2, 0:2 Boczoń 52 karny, 0:3 Krywoborodenko 60, 1:3 gol dla gospodarzy w 63 minucie, 1:4 Mrózek 77, 1:5 M. Kordeczka 80, 2:5 gol dla gospodarzy w 85 minucie.

Żółte kartki dla KS Tymbark: Porębski, Boczoń, Olejarz, Miśkowiec, Mrózek, Krywoborodenko.

W 52 minucie zawodnik gospodarzy otrzymał czerwoną kartkę za faul taktyczny.

TYMBARK: Zawada – Porębski, Boczoń, Olejarz, Łysek – M. Kordeczka (81 Kulig), Bułat (78 Lis), Miśkowiec (65 Wojtasiński), Urbański (62 Wikar) – Mrózek, Krywoborodenko.

Tak padły gole:

0:1 – z rzutu rożnego dośrodkował Urbański, gospodarze zbyt krótko wybili futbolówkę i Miśkowiec strzałem z 20 metrów z pierwszej piłki pokonał bramkarza rywali.

0:2 – po podaniu Olejarza w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy znalazł się Krywoborodenko, który odegrał jeszcze piłkę do nadbiegającego Mrózka. Napastnik gości przy próbie oddania strzału został sfaulowany, a podyktowaną jedenastkę na gola zamienił Boczoń. Do tego zawodnik gospodarzy za faul został ukarany czerwoną kartką.

0:3 – po podaniu Mrózka sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy wygrywa Krywoborodenko.

1:3 – rzut karny dla gospodarzy. Zawada obronił strzał zawodnika drużyny z Podhala, ale wobec dobitki był bez szans.

1:4 – po podaniu Krywoborodenki celny strzał z 9 metrów oddał Mrózek.

1:5 – w zamieszaniu podbramkowym piłka trafiła do rozgrywającego bardzo dobre spotkanie M. Kordeczki, który mocnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.

2:5 – po kontrze Szaflary zmniejszają rozmiary porażki.

W 30 minucie po strzale Krywoborodenki piłka odbiła się od poprzeczki.

1. Bocheński KS 27 54 17 3 7 72-43
2. Lubań Maniowy 26 53 16 5 5 52-27
3. Barciczanka Barcice 27 49 14 7 6 62-31
4. Sokół Borzęcin Górny 27 46 14 4 9 54-43
5. Skalnik Kamionka Wielka 27 44 13 5 9 49-31
6. Watra Białka Tatrzańska 27 42 11 9 7 36-24
7. Glinik Gorlice 27 42 13 3 11 55-45