Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech

Sokół Słopnice rozniósł Orkana Szczyrzyc. Niesamowity Camara!

Opublikowano 11.11.2022 16:43:00 Zaktualizowano 11.11.2022 21:42:02 jaca
11 5180

V liga Małopolska-wschód. W derbowym spotkaniu Sokół Słopnice rozgromił Orkana Szczyrzyc. Cztery gole w tym spotkaniu zdobył wyjątkowo skuteczny w tym sezonie Mambe Camara.

SOKÓŁ SŁOPNICE – ORKAN SZCZYRZYC 6:1(2:1)

1:0 Camara 2, 1:1 Wsół 18, 2:1 Camara 43, 3:1 Camara 55, 4:1Matras 60, 5:1 S. Porębski 72, 6:1 Camara 82.

SOKÓŁ: Zakiyev (70 Leśniak) – Augustyn, Mrózek, K. Franczak, Santos (55 Kordeczka) – Pach (60 S. Porębski), Wontorczyk (55 Wiewióra), Jasica, Kuchnia (70 A. Franczak) – Matras, Camara.

ORKAN: Osinko – Gargas (70 Puto), Wojtasiński, Janecki, Śliwa – Czech, Boczoń, Kaleta (70 Pazdan), Wsół – Kurek, Limanówka.

Żółta kartka: Kurek.

Komentarz trenera Sokoła Słopnice:, Dawida Sudera:

-  Mecz się ułożył się dla nas znakomicie, bo już od 2 minuty byliśmy na prowadzeniu . Po kontrze Orkan wyrównał i był moment, że rywale lepiej się od nas prezentowali. Pod koniec pierwszej połowy Camara po raz drugi wpisał się na listę strzelców co nas bardzo uspokoiło. Drugą połowę również rozpoczęliśmy od szybkiego gola i od tego momentu mecz toczył się po nasze dyktando.

Komentarz trenera Orkana Szczyrzyc, Krzysztofa Piwowarczyka:

- Po szybko straconej bramce zdołaliśmy wyrównać po składnej akcji. Wówczas z każdą minutą zaczęliśmy grać coraz lepiej, posiadaliśmy przewagę. Niestety po kontrze rywale ponownie wyszli na prowadzenie. Trzeci gol podciął nam skrzydła i Sokół to wykorzystał. Gratulujemy Sokołowi zwycięstwa.