Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August

Sokół Słopnice kończył w „dziesiątkę”, ale z Jabłonki przywiózł komplet punktów

Opublikowano 06.11.2016 19:44:57 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:11 jaca
1 3080

V LIGA, „OKRĘGÓWKA”, NOWY SĄCZ, 14 kolejka: Sokół Słopnice pokonał na wyjeździe Orawę Jabłonka, mimo że od 67 minuty grał w liczebnym osłabieniu.

ORAWA JABŁONKA- SOKÓŁ SŁOPNICE 1 : 3 (0 : 2)

0:1 Śliwa 6, 0:2 Szczepan Golański 56, 1:2 Stehura 63, 1:3 Bednarczyk 76.

Od 67 minuty Sokół grał w liczebnym osłabieniu po czerwonej kartce dla Poręby (w konsekwencji dwóch żółtych).

Sokół: Kryjomski - Smoleń, Sylwester Goliński, Więcek, Pierzchała - Gros, Poręba, Bednarczyk, Śliwa, Szczepan Goliński (82 Grucel) – Matras (73 Kęska).

Sędziował: Paweł Folwarski z Rokicin Podhalańskich. Widzów: 200

Nawet grając w liczebnym osłabieniu Sokół posiadał przewagę i odniósł zasłużone zwycięstwo.

Tak padły gole:

0:1 - po prostopadłym podaniu Matrasa, Śliwa wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Orawy.

0:2 – po rozegraniu rzutu rożnego celny strzał z 16 metrów oddał Szczepana Golański.

1:2 – zawodnik gospodarzy pokonał Kryjomskiego precyzyjnym uderzeniem z dystansu.

1:3 – na bramkę rywali strzał oddał Śliwa, bramkarz Orawy zdołał odbić piłkę, ale z celną dobitką zdążył Bednarczyk