Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz

Siedem bramek w spotkaniu Limanovia - Poprad

Opublikowano 20.08.2016 18:50:47 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:18 pan
2 6547

IV Liga Małopolska-Wschód, 2 kolejka: MKS Limanovia zwyciężyła w dzisiejszym meczu z drużyną Popradu Muszyna aż 6:1.

Dziś o godz. 16:00 na własnym boisku MKS Limanovia podejmowała u siebie dużynę Popradu Muszyna. Zespół z Limanowej zwyciężył, strzelając przeciwnikom aż sześć bramek. Zawodnikom z Muszyny honorowego gola udało się zdobyć na kilka minut przed zakończeniem spotkania, z rzutu karnego, który wykorzystał Janur.
- Byliśmy bardzo zdeterminowani po ostatnim, bezbramkowym spotkaniu. Chcieliśmy zrewanżować się za poprzedni mecz, na szczęście udało nam się uspokoić nerwy i zagraliśmy koncertowo dla naszych kibiców, którzy jak zwykle dopisali - powiedział nam po meczu trener Limanovii, Mateusz Wroński.
MKS Limanovia – Poprad Muszyna 6:1 (3:0)
Limanovia: Mastalerz, Mąka (Mus K. - 72.), Kandel, Wierzycki, Lichota (Gajewski – 80.), Ślazyk, Kurczab K., Kaczor, Wsół (Piwowarczyk – 64.), Kożuch (Mus G. - 64.), Kurek
Żółte kartki: Mastalerz, Ślazyk.
Poprad: Kumor, Merklinger, Janur, Gallik (Maślanka – 70.), Podgórni, Polański (Gościński – 85.), Bomba, Podgórniak, Wilk, Kysela, Tokarz.
Żółte kartki: Podgórni, Podgórniak, Kysela, Maślanka.
Bramki: 1:0 – 14 minuta Kurek, 2:0 – 35 minuta Wsół, 3:0 – 40 minuta Kożuch, 4:0 – 48 minuta Kurczab K., 5:0 – 71 minuta Mus G., 5:1 - 85 minuta Janur (K), 6:1 - 87 minuta Piwowarczyk.