Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława

Rywale strzelali po przerwie

Opublikowano 23.02.2011 21:18:51 Zaktualizowano 04.09.2018 14:22:59
6 3055

Po kilku efektownych zwycięstwach przyszedł czas na dotkliwą porażkę. Drugą połowę sparingowego spotkania z liderem III ligi Limanovia będzie chciała szybko zapomnieć.

GARBARNIA Kraków - LIMANOVIA Szubryt Limanowa 5-1 (0-0)
Skład Limanovii I połowa:
Pyskaty - Górski, Banaszkiewicz, Florek, Kulewicz, Skiba, Wtorek, Basta, Wardęga, Gadzina, Kiwacki.

Skład LImanovii II połowa: Sotnicki -  Madoń, Banaszkiewicz, Ruchałowski, Wańczyk, Kępa, Kociołek, Miśkowiec, Mroczka, Chlipała, Ślazyk.

Bramka dla Limanovii: Marcin Miśkowiec 85.

Bramki dla Garbarni: Siedlarz 51, Kmak 55, Siedlarz 62, Kalemba 75, Kasprzak 84.

Mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa w wykonaniu zespołu Limanovii wypadła bardzo korzystnie. Podopieczni Mariana Tajdusia zwłaszcza między 20 a 45 minutą meczu stworzyli kilka groźnych sytuacji podbramkowych. Zespół Garbarni czyste konto zawdzięczał wspaniałej dyspozycji swojego bramkarza.

W  drugiej połowie Marian Tajduś nie bawiąc się w żadne kalkulacje zmienił praktycznie całą  jedenastkę, która jednak nie stanęła na wysokości zadania. Zawiodła zwłaszcza defensywa.