Porażka na śniegu. Limanovia przegrywa z czwartoligowcem.

Opublikowano 15.02.2012 18:49:31 Zaktualizowano 04.09.2018 14:20:03

Trzecioligowa Limanovia przegrywa z Karpatami Siepraw.

Kraków:

LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA – KARPATY SIEPRAW 1-3 (1-1)

Gol dla Limanovii: Mężyk.

I połowa: Sotnicki – Kulewicz, Garzeł, Kępa, Wszołek – Basta, Kiwacki, Dziadzio, Prokop – Fałowski, Mężyk.

II połowa: Pyskaty – Kulewicz, Garzeł, Podstolak, Wańczyk – Skiba, Ślazyk, Kiwacki, Prokop (65 Dziadzio) – Gadzina, Fałowski.

Limanovia objęła prowadzenie w 25 min po golu Mężyka, który wykorzystał dokładne podanie od Kiwackiego. Mecz toczył się w fatalnych warunkach, na murawie zalegała warstwa śniegu. Dlatego sporo było przypadkowych akcji. Limanovia zmarnowała kilka klarownych sytuacji na strzelenie gola (dwukrotnie piłka po strzale zawodników Limanovii odbijała się od poprzeczki).

Wcześniejsze sparingi Limanovii:

14.01 (Tylmanowa): Limanovia – Kolejarz Stróże (I liga) 2-2 (bramki dla Limanovii: Fall, Gadzina).

19.01 (Kraków): Limanovia – BKS Bochnia (lider IV ligi) 3-4 (Pietrzak, Prokop, Fall).

27.01 (Tylmanowa): Limanovia – Sandecja Nowy Sącz (I liga) 0-3.

29.01 (Kraków): Limanovia – MKS Trzebinia/Siersza (IV liga) 3-1 (Prokop, Ślazyk dwie).

4.02 (Tylmanowa): Limanovia – Barciczanka (IV liga) 3-0 (Krupa, Gadzina, Dziadzio).

7.02 (Myślenice): Limanovia – Partyzant Targowiska (III liga) 4-2 (Fałowski, Mężyk, Gadzina dwie).

10.02 (Kraków): Limanovia – Cracovia (Młoda Ekstraklasa) 2-1 (Basta, Dziadzio).