Niedziela, 12 maja Achilles, Joanna, Dominik, Pankracy

Pogrom w Pisarzowej, wielki kryzys trwa

Opublikowano 05.06.2016 19:28:16 Zaktualizowano 04.09.2018 14:03:18 jaca
1 3126

V liga („Okręgówka”, Nowy Sącz). Olimpia Pisarzowa kontynuuje serię wysokich porażek. Dzisiaj przegrała u siebie z Łososiem Łososina Dolna 1-6. Tylko w trzech ostatnich spotkaniach Olimpia straciła 18 goli.

OLIMPIA PISARZOWA – ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 1 : 6 (0 : 3)

0;1 Salamon 12, 0:2 Znamirowski 27, 0:3 Salamon 45, 0:4 Znamirowski 75, 1:4 Nawalaniec 80, 1:5 Pałka 85, 1:6 Zelek 88.

Sędzia główny: Damian Szczerba (Nowy Sącz). Żółte kartki: Górski dwie (56 kartka czerwona). Widzów 150.

OLIMPIA: Ciuła – Pustelnik (75 Bubula), Górski, M. Smoleń, Raczek – Sejmej (80 Konik), Wielek, K. Smoleń (25 Kurczab), Tumidaj, Szkaradek – Nawalaniec.

W składzie Olimpii wystąpiło, aż siedmiu zawodników z drużyny juniorów. Niestety w obronie popełnili sporo błędów, co wykorzystała doświadczona drużyna gości. Niemal wszystkie gole dla Łososia padły po prostych stratach w szeregach gospodarzy przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy. Przy stanie 0-1 piłka po strzale Tumidaja odbiła się od poprzeczki. Od 55 minuty Olimpia grała w liczebnym osłabieniu. Honorowy gol dla gospodarzy padł po dośrodkowaniu Tumidaja i celnej główce Nawalańca.