Piątek, 17 maja Brunon, Paschalis, Weronika, Wiktor, Stanisław, Sławomir, Wera

Płomień wraca z trzema punktami

Opublikowano 03.12.2011 17:17:54 Zaktualizowano 04.09.2018 14:20:39 mcremix
1 3265

Po ciężkich czterech setach UKS Płomień - Tarnavia Tarnów wygrywa z drużyną gości (26:24, 25:20, 23:25, 25:23)

Drużyna gospodarzy, zawzięcie od samego początku starała się narzucić tempo gry drużynie gości. Pierwszy set zakończył się wygraną Płomienia do 24.

W kolejnym także okazała się lepsza drużyna z Limanowej. W trzecim secie widać było mobilizację zawodniczek z Tarnowa. To one ostatecznie wgrały do 23, ale Płomień nie dał za wygraną i ostatecznie pogromił Tarnavie Tarnów do 22.

- Był to mecz wyjazdowy, ze względu na to pierwszy set musiał być nieco gorszy. W dalszej części gry szło nam już coraz lepiej - mówi Katarzyna Niedośpiał, rozgrywająca Płomienia. Trzy punkty jadą do Limanowej, a nie zostają w Tarnowie, i to nas cieszy - dodaje zawodniczka.

Po meczu było widać zadowolenie siatkarek z Limanowej, które po 8 kolejkach nie przegrały jeszcze ani jednego spotkania.

Kolejny mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Do Limanowej przyjedzie Dwójka Krynica, która zajmuje aktualnie pozycję vice-lidera IV ligi.