Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech

Pięć goli i dwie czerwone kartki w Zalesiu

Opublikowano 20.04.2019 16:31:00 Zaktualizowano 20.04.2019 16:34:30 jaca
0 1759

V liga, „okręgówka”, Nowy Sącz. Zalesianka przegrała u siebie z Grodem Podegrodzie.

ZALESIANKA ZALESIE - GRÓD PODEGRODZIE 1:4 (1:2)

0:1 Wąsowicz 17, 1:1 Hajduk 36, 1:2 Wąsowicz 45, 1:3 Szabla 88, 1:4 Plata 90(+3) karny.

Zalesianka: Piksa - Hajduk, M. Sukiennik, P. Gancarczyk, D. Sukiennik (68 Flore) - Gorczowski (25 Ryż), P. Opoka, Koszut, R. Gancarczyk (65 K. Opoka) - M. Augustyn, Kurzeja.

Gród: Rejentowicz - Zygmunt, Kohli, Jarosz, Zgrzeblak - Matiaszek, Konstanty, Ruchała, Wąsowicz - Plata, Szabla.

Żółte kartki: M. Sukiennik, D. Sukiennik, K. Opoka - Plata, Jarosz, Zgrzeblak, Ruchała, Wąsowicz. Czerwona kartka: Piksa (Zalesianka, 25 minuta, za faul taktyczny), Zgrzeblak (Gród, 74 minuta, w konsekwencji dwóch żółtych).

Sędzia: Waldemar Pyznar (Gorlice). Widzów 120.

Przebieg meczu:

8 minuta - Kurzeja uderzył z ostrego kąta i obrońca gości ofiarną interwencją wybił na rzut rożny.

15 minuta - kolejna okazja dla Zalesianki, ale Augustyn spudłował z 14 metrów po podaniu P. Opoki

17 minuta - GOL DLA GRODU. Po szybkiej akcji Wąsowicz wygrał pojedynek sam na sam z Piksą.

25 minuta - czerwona kartka dla Piksy, który zagrał piłkę ręką poza polem karnym.

30 minuta - Augustyn próbował przelobować bramkarza Grodu, ale Rejtenowicz zdołał odbić piłkę.

35 minuta - Ryż wygrał pojedynek sam na sam z Ruchałą.

36 minuta - GOL DLA ZALESIANKI. Hajduk przelobował z rzutu wolnego bramkarza gości.

40 minuta - w bardzo dobrej sytuacji spudłował Kurzeja.

45 minuta - GOL DLA GRODU, fatalny błąd obrońców Zalesianki wykorzystał Wąsowicz.

52 minuta - po faulu Sukiennika Gród miał rzut karny, ale po strzale z jedenastki zawodnika gości piłka odbiła się od słupka.

74 minuta - czerwona kartka dla Zgrzeblaka, obie drużyny grają w dziesiątkę.

75 minuta - bramkarz gości obronił groźny strzał Hajduka z rzutu wolnego.

88 minuta - GOL DLA GRODU. Szybka kontra gości zakończona celnym strzałem Szabli.

90(+3) minuta - GOL DLA GRODU. W polu karnym faulował P. Gancarczyk, a rzut karny wykorzystał Plata.