Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia

Orkan zadomowił się w czołówce. Limanovia kończyła w dziesiątkę.

Opublikowano 21.11.2009 16:36:33
10 3186

Orkan Szczyrzyc pokonał na wyjeździe w meczu na szczycie Janinę Libiąż 1-0. Dzięki temu podopieczni Tomasza Szczepańskiego na półmetku zajmują miejsce w ścisłej czołówce i mogą się liczyć w walce o awans do trzeciej ligi. Gola w spotkaniu z Janiną na wagę trzech punktów zdobył Kotlarski w 31 minucie po podaniu Tabora. Orkan wystąpił w składzie: Czarnecki - R. Drobny, Barzyk, Peciak, Bizoń – Cetnarowski, Sekuła, Mrózek, Kotlarski - M. Drobny, Tabor.

W Limanowej wśród kibiców panują znacznie gorsze nastroje niż w Szczyrzycu. Limanovia na zakończenie słabej rundy zremisował aw wyjazdowym spotkaniu z BKS Bochnia 1-1. Obie bramki padły w pierwszej połowie. Dla gości wyrównującego gola uzyskał Ślazyk. Limanovia w pierwszej połowie przeważała, jednak brakowało skuteczności. Najlepsze okazje zmarnował Naściszewski i Duchnik. Od 70 minuty goście grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Miśkowca. Dla trenera Marka Kusty był to prestiżowy mecz, bowiem jeszcze kilka miesięcy temu był szkoleniowcem BKS Bochnia. Limanovię w rundzie wiosennej czeka trudna walka o utrzymanie.