Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech

Oldboje Limanovii w starciu z Heleną

Opublikowano 11.06.2018 07:51:28 Zaktualizowano 04.09.2018 13:43:57 jaca
0 2800

Drużyna oldbojów Limanovii w swoim pierwszym test-meczu przegrała z drużyną oldbojów Heleny Nowy Sącz 3-6. Gospodarze zagrali w osłabionym składzie; w zespole Limanovii nie zagrało kilku wychowanków, którzy regularnie ze sobą grają.

MKS Limanovia Limanowa - Helena Nowy Sącz 3-6 (3-5)

Bramki dla Limanovii: Waldemar Opioła, Mariusz Sejmej, Dariusz Żak.

Sędzia główny: Mateusz Wroński

Skład Oldbojów Limanovii: Tomasz Wojtas - Andrzej Abram, Marek Włodarz, Krzysztof Gaura, zawodnik wypożyczony, Piotr Mrożek, Mariusz Semej, Dariusz Żak, Jacek Włodarczyk, Wojciech Gawron, Waldemar Opioła, Bogdan Ryś.

Opis meczu:

Już w 3 minucie meczu Waldek Opioła dał Trójkolorowym prowadzenie. Jednak kolejne trzy trafienia na swoim koncie zaliczają goście z Nowego Sącza i robi się szybko 1-3.

W 25 minucie Mariusz Sejmej strzela bramkę kontaktową i wydaje się, że Limanovia ma rywala na wyciągnięcie ręki, ale znowu goście odskakują na 2 bramki, a chwilę później już na trzy.

Jeszcze przed przerwą Darek Żak zmniejsza rozmiary na 3-5 i takim wynikiem kończy się I część meczu, w której lepiej prezentowali się goście. Gospodarze mieli zbyt dużo strat piłek, które kończyły się groźnymi kontrami rywala.

W drugiej połowie Limanovia zagrała już zdecydowanie lepiej i mogła pokusić się o zdobycie kilku bramek, ale zawiodła skuteczność. Rywale zdobyli jedną bramkę i przypieczętowali swoją wygraną w tym meczu.