Poniedziałek, 27 maja Augustyn, Julian, Jan, Juliusz, Magdalena, Amanda

Limanovia przegrywa z trzecioligowcem

Opublikowano 25.01.2015 10:07:20 Zaktualizowano 04.09.2018 14:10:21 jaca
0 2269

We wczorajszym sparingu drugoligowa Limanovia przegrała z trzecioligową Garbarnią Kraków 0-2. Limanowski zespół nadal testuje dużą grupę zawodników.

Mecz odbył się na sztucznej murawie w Krakowie i trudnych warunkach atmosferycznych, przy padającym śniegu.

GARBARNIA KRAKÓW – LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA 2 : 0 (1 : 0)

Kalemba 41 (karny), Górecki 57.

Limanovia (I połowa): testowany – Majcher, Walid Kandel, Mysiak, Derbich - testowany, Żołądź, testowany, testowany - testowany, testowany.

Limanovia (II połowa): testowany (60 Sotnicki) – testowany, Czajka, testowany, Niechciał, Więcławek, Skiba, Koman, Piwowarczyk, testowany, testowany

Dla Garbarni był to pierwszy tegoroczny sparing. Na własnym obiekcie odniosła pewne zwycięstwo z limanowską drużyną. Limanovia nieźle zaczęła to spotkanie i powinna objąć prowadzenie, m.in. zmarnowała jedenastkę (przez zawodnika testowanego). Goście przycisnęli w końcówce pierwszej połowy i w efekcie zdobyli prowadzenie z rzutu karnego. W drugiej połowie podwyższyli po błędzie testowanego bramkarza Limanovii.

W najbliższą sobotę podopieczni Ryszarda Wieczorka zmierzą się z spotkaniu sparingowym z drugoligową Puszczą Niepołomice (Wieliczka, godz. 14).

W pierwszym sparingu:

Wieliczka: Limanovia – MKS Trzebinia/Siersza 3:2; gole dla Limanovii: Chmiest dwie, Żołądź.

Nowy Targ: Limanovia – Poroniec Poronin 0 : 0

Źródło: własne/oficjalna strona Limanovia, Garbarnnia.