Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał

LIMANOVIA: Niespodzianki dla dzieci i konkurs rzutów karnych podczas meczu!

Opublikowano 31.05.2014 19:23:07 Zaktualizowano 04.09.2018 14:12:29 Tusik
0 4304

Stowarzyszenie Kibiców ze Sponsorem Klubu apelują o przyjście na mecz w barwach klubu: wszyscy zakładamy klubowe szaliki na szyję bez względu na wiek i staż kibicowski i koszulki klubowe kibica Limanovii. Niech na trybunach będzie trójkolorowo!

ATRAKCJE DLA DZIECI:

Przy wejściu na trybuny – na wszystkie dzieci czekać będzie niespodzianka od Stowarzyszenia Kibiców Limanovii. Poza tym każde dziecko do 16 roku życia wejdzie na mecz za darmo! (z ważną legitymacją).

ATRAKCJE DLA WSZYSTKICH:

Kibicu, strzel bramkę!

Przy wejściu, pierwszych 150 kibiców otrzyma bloczek do konkursu – wygrane numery wygrają udział w konkursie rzutów karnych podczas przerwy meczu Limanovia - Legionovia.

Sponsorzy przygotowali atrakcyjne nagrody w tym konkursie...

SPONSORZY AKCJI:

Gold Drop, Electrical, Sklep motoryzacyjny Adam Kaczmarczyk, Bar-lodziarnia „Hermes”, Przedsiębiorstwo Budowlane “InDeco”, Firma “Inox-S” konstrukcje ze stali nierdzewnej Mirosław Smoleń, OSK Wojciech Gawron, MIKFOL R.Zelek, Piekarnia „Androb” Żegocina, Megi Style - Odzież Damska.

PARTNERZY AKCJI:

Burmistrz Miasta Limanowa – p. Władysław Bieda, MKS Limanovia, Firma Szubryt – Zakłady Mięsne.

ORGANIZATOR AKCJI:

Stowarzyszenie Kibiców MKS Limanovia.

KWESTA DO PUSZEK – DLA KUBUSIA – na Stadionie MKS LIMANOVIA:

Podczas meczuz Limanovia-Legionovia godz. 17:00 – będzie na trybunach kwesta do puszek na leczenie dla KUBUSIA DĄBROWSKIEGO (a wcześniej pod LDK od godz. 14:00).

ZAPRASZAMY DO KICOWANIA LIMANOVII Z CAŁYMI RODZINAMI!!!

Drodzy Państwo, zapraszamy do kibicowania naszej drużynie MKS Limanovia w bardzo ważnym meczu sezonu, a przy okazji pomóżmy też Kubusiowi i sprawmy niespodziankę - wszystkich dzieciom w Dniu ich święta.

Kto chce „żywo” kibicować naszej drużynie, proszony jest o zameldowanie się w sektorze „D” na trybunach i niech dopinguje głośno wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Limanovii przez całe 90 minut. Dla wytrwałych kibiców również grill po zakończonym meczu.

Mecz Limanovia – Legionovia odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 17 (1 czerwiec). Obie drużyny walczą o utrzymanie w II lidze. W ostatniej kolejce Limanovia zagra jeszcze na wyjeździe z Olimpią Zambrów (8 czerwiec).