Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola

KS Tymbark po serii rzutów karnych awansował do finału

Opublikowano 07.09.2016 12:57:45 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:07 jaca
0 3089

Czwartoligowy KS Tymbark awansował do finału Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

LKS RUPNIÓW - KS TYMBARK 2-2 K. 3-4

Czwartoligowiec zwyciężył dopiero w serii rzutów karnych na wyjeździe z LKS Rupniów (klasa A). Gospodarze objęli prowadzenie w 27 minucie po golu Kuca, wyrównał tuż przed przerwą Krywoborodenko. Czwartoligowiec na prowadzenie wyszedł w 72 minucie po trafieniu Kordeczki. Kilkadziesiąt sekund później do remisu doprowadził Biedroń. Po regulaminowych 90 minutach sędzia zarządził serię rzutów karnych. Jedenastki lepiej wykonywali goście wygrywając 4-3.

KS Tymbark wystąpił w tym spotkaniu osłabiony brakiem kilku zawodników, m.in. nie zagrał Adrian Mrózek, który jest trenerem… LKS Rupniów.

W finale Pucharu Polski na szczeblu LPPN KS Tymbark zagra ze Stradomką Srzydlna (A Klasa). Komisja Gier LPPN poda wkrótce termin i miejsce rozegrania spotkania finałowego.