Piątek, 17 maja Brunon, Paschalis, Weronika, Wiktor, Stanisław, Sławomir, Wera

Juniorzy starsi: mistrzostwa OZPN-u

Opublikowano 02.02.2013 08:57:44 Zaktualizowano 04.09.2018 14:17:05 jaca
1 1797

Zakończyły się Mistrzostwa OZPN-u w halowej piłce nożnej w kategorii juniorzy starsi. Nasz powiat reprezentował KS Tymbark i Sokół Słopnice.

Do półfinału awansował KS Tymbark, który w grupie eliminacyjnej zajął drugie miejsce, za Sandecją Nowy Sącz, a przed Torcidą Smerekowiec i Podhalem Nowy Targ. Natomiast Sokół Słopnice w swojej grupie był trzeci, za Dunajcem Nowy Sącz i Glinikiem Gorlice, a przed drużyną Nawoj Nawojowa. W półfinale KS Tymbark zremisował z Dunajcem 0-0. Finalistę wyłoniła seria rzutów karnych, którą nowosądecki zespół wygrał 3-2. W spotkaniu o 3 miejsce w turnieju podopieczni Bartosza Ligasa przegrali z Glinikiem 0-2.