Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August

Limanovia rozgromiona w Myślenicach

Opublikowano 10.09.2022 18:05:00 Zaktualizowano 11.09.2022 22:44:14 jaca
14 5714

IV LIGA MAŁOPOLSKA. Kryzys Limanovii trwa. Do tego dzisiaj limanowski zespól doznał bardzo wysokiej porażki.

Limanovia chciała się przełamać w Myślenicach. Tymczasem pojedynek z Dalinem rozpoczął się fatalnie. Już w 2 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do własnej bramki skierował Grzegorz Mus. Gospodarze nastawili się na grę z kontry i jeszcze w pierwszej połowie podwyższyli prowadzenie. Jednak prawdziwa katastrofa dla Limanovii nadeszła w drugiej połowie. Dalin posiadał wyraźną przewagę i rozstrzelał bezradną defensywę gości.

DALIN MYŚLENICE – LIMANOVIA LIMANOWA 6:0 (2:0)

1:0 G. Mus 1 (gol samobójczy), 2:0 Górecki 28,3:0 Górecki 55, 4:0 Ostafin 61, 5:0 Sobala 68, 6:0 Gunia 86.

LIMANOVIA: Mastalerz – K. Mus, Król (44 Skrzatek), Bandarenka, Małota (46 Kulig) – Kurczab (66 Uchacz), Krzyżak, Matras, G. Mus (60 Buczek) – Ciesielski (60 Kościółek), P. Pławecki.