Niedziela, 28 listopada
Lesław, Zdzisław, Jakub, Stefan, Grzegorz, Natalia, Roma

Czwartoligowcy walczą o przełamanie. Mecz na szczycie w Klasie A.

22.10.2021 07:56:00 jaca 1 1649

Terminarz spotkań w piłkarskich rozgrywkach seniorów z udziałem drużyn z terenu powiatu limanowskiego na najbliższy weekend.

W IV lidze po dwóch kolejnych porażkach koniecznie punktować chce Limanovia. Sokół Słopnice znajduje się w dolnych rejonach tabeli (zalewie jedno zwycięstwo na koncie) dlatego najwyższych czas na przełamanie.

W Klasie ostatnia kolejka pierwszej rundy. W meczu na szczycie Gorce Kamienica zmierzy się z rezerwami Sokoła Słopnice.

 

IV LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD:

Sokół Słopnice - Okocimski KS Brzesko, 23 października, 10:30

Watra Białka Tatrzańska - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza, 23 października, 14:30

Tarnovia Tarnów - Wierchy Rabka Zdrój, 23 października, 14:30

Jarmuta Szczawnica - Bocheński KS, 23 października, 14:00

Skalnik Kamionka Wielka - Poprad Muszyna, 23 października, 14:00

Limanovia Limanowa - Glinik Gorlice, 24 października, 14:00

Kolejarz Stróże - Metal Tarnów, 24 października, 14:00

Radłovia Radłów - Wolania Wola Rzędzińska, 24 października, 14:00

Dunajec Zakliczyn - Lubań Maniowy, 24 października, 14:00

1.

 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

13

39

13

0

0

48-6

2.

 Kolejarz Stróże

13

28

9

1

3

29-17

3.

 Lubań Maniowy

13

28

9

1

3

29-11

4.

 Limanovia Limanowa

13

25

8

1

4

32-17

5.

 Poprad Muszyna

13

25

8

1

4

28-13

6.

 Watra Białka Tatrzańska

13

22

6

4

3

26-20

7.

 Tarnovia Tarnów

13

21

7

0

6

19-19

8.

 Wierchy Rabka Zdrój

13

20

5

5

3

21-18

9.

 Glinik Gorlice

12

20

6

2

4

20-18

10.

 Okocimski KS Brzesko

13

19

5

4

4

15-16

11.

 Wolania Wola Rzędzińska

13

18

6

0

7

21-26

12.

 Metal Tarnów

13

14

4

2

7

16-24

13.

 Skalnik Kamionka Wielka

13

12

3

3

7

17-23

14.

 Dunajec Zakliczyn

13

10

2

4

7

19-35

15.

 Jarmuta Szczawnica

13

9

3

0

10

17-33

16.

 Sokół Słopnice

11

7

1

4

6

9-22

17.

 Bocheński KS

13

5

0

5

8

14-29

18.

 Radłovia Radłów

12

3

0

3

9

7-40

 

KLASA OKRĘGOWA, LIMANOWSKO-PODHALAŃSKA:

Turbacz Mszana Dolna - Krokus Przyszowa, 23 października, 15:00

Wiatr Ludźmierz - Huragan Waksmund, 23 października, 15:00

Zalesianka Zalesie - Czarni Czarny Dunajec, 23 października, 15:00

Płomień Limanowa - AKS Ujanowice, 23 października, 11:00

Orkan Szczyrzyc - Granit Czarna Góra, 23 października, 11:00

Wierchy Pasierbiec - Zawrat Bukowina Tatrzańska, 23 października, 15:00

Babia Góra Lipnica Wielka - LKS Szaflary   24 października, 15:00

1.

 Babia Góra Lipnica Wielka

11

25

8

1

2

27-15

2.

 Płomień Limanowa

11

25

8

1

2

22-9

3.

 Orkan Szczyrzyc

11

22

7

1

3

28-10

4.

 Zalesianka Zalesie

11

22

7

1

3

31-18

5.

 Wiatr Ludźmierz

11

20

6

2

3

26-19

6.

 Huragan Waksmund

11

18

6

0

5

29-19

7.

 Turbacz Mszana Dolna

11

17

5

2

4

18-17

8.

 Czarni Czarny Dunajec

11

14

4

2

5

22-22

9.

 Krokus Przyszowa

11

13

4

1

6

19-21

10.

 Wierchy Pasierbiec

11

12

4

0

7

13-26

11.

 LKS Szaflary

11

11

3

2

6

17-21

12.

 Zawrat Bukowina Tatrzańska

11

11

3

2

6

17-31

13.

 AKS Ujanowice

11

9

3

0

8

18-27

14.

 Granit Czarna Góra

11

4

1

1

9

11-43

 

KLASA A, LIMANOWA:

Pauza: LKS Rupniów.

Gorce Kamienica - Sokół II Słopnice, 23 października, 14:00

Słomka Siekierczyna - Zalesianka II Zalesie, 23 października, 15:00

KS Tymbark - Dobrzanka Dobra, 23 października, 15:00

LKS Jodłownik - Olimpia Pisarzowa, 24 października, 15:00

LKS Mordarka - Laskovia Laskowa, 24 października, 15:30

1.

 Sokół II Słopnice

9

22

7

1

1

33-16

2.

 Gorce Kamienica

9

20

6

2

1

33-13

3.

 Słomka Siekierczyna

9

19

6

1

2

24-15

4.

 KS Tymbark

9

16

4

4

1

21-10

5.

 Zalesianka II Zalesie

9

13

4

1

4

22-25

6.

 Olimpia Pisarzowa

9

12

3

3

3

18-19

7.

 LKS Mordarka

8

11

3

2

3

15-22

8.

 Dobrzanka Dobra

8

9

3

0

5

12-21

9.

 Laskovia Laskowa

9

9

2

3

4

21-21

10.

 LKS Rupniów

10

7

2

1

7

19-35

11.

 LKS Jodłownik

9

0

0

0

9

13-34

 

KLASA B, LIMANOWA:

Ostra Olszówka/Raba Niżna - Stradomka Skrzydlna, 23 października, 15:30

Starówka Stara Wieś - Jaworzanka Jaworzna, 24 października, 11:00

Rybie Nowe Rybie - Uran Łukowica, 24 października, 11:00

1.

 Starówka Stara Wieś

9

21

7

0

2

34-12

2.

 Ostra Olszówka/Raba Niżna

9

17

5

2

2

32-26

3.

 Rybie Nowe Rybie

8

16

5

1

2

24-20

4.

 Stradomka Skrzydlna

8

9

3

0

5

9-23

5.

 Uran Łukowica

8

7

2

1

5

21-23

6.

 Jaworzanka Jaworzna

8

3

1

0

7

12-28

 

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in