Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława

Rafał Sułkowski ze świetnym wynikiem w Tarnowie

Opublikowano 29.10.2020 09:36:00 Zaktualizowano 29.10.2020 16:26:11 jaca
2 2752

W Tarnowie odbył się 10-kilometrowy Bieg Sanguszków. Udział wzięło blisko 180 zawodników z całej Małopolski. W biegu głównym zwyciężył Rafał Sułkowski z Limanowej. Dystans pokonał w czasie 33 minut.

Była to już 16. edycja Biegu Sanguszków. Na trasie rywalizowały m.in. dzieci i młodzież. Wydarzenie sportowe, zgodnie z wytycznymi dla tzw. strefy czerwonej odbyło się bez udziału publiczności.

Oprócz świetnego wyniku Rafała Sułkowskiego, wysokie miejsca zajęli także inni zawodnicy reprezentujący powiat limanowski. Piąte miejsce zajął Janusz Gawron (Limanowa), szóste Sylwester Malec  (Nowe Rybie) a na ósmej pozycji sklasyfikowany został limanowianin Bogdan Gawron.