Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech

Turbacz znalazł pogromcę

Opublikowano 02.11.2019 22:50:00 Zaktualizowano 02.11.2019 22:53:58 jaca
0 1904

V liga, limanowsko-podhalańska, 12 kolejka. Rewelacyjnie spisujący się w tym sezonie beniaminek z Mszany Dolnej doznał pierwszej porażki. Turbacz przegrał na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek Jarmutą Szczawnica.

Podopieczni Jakuba Burtana dobrze rozpoczęli to spotkanie i już w 6 minucie objęli prowadzenie. Jarmuta była jednak bardzo zmobilizowana do walki. Po dwóch kolejnych porażkach koniecznie chciała się zrehabilitować. Napór gospodarzy okazał się skuteczny i Jarmuta osiągnęła zasłużone zwycięstwo.

JARMUTA SZCZAWNICA - TURBACZ MSZANA DOLNA 4:1 (2:1)

0:1 Gniecki 6, 1:1 gol dla gospodarzy w 15 minucie, 2:1 gol dla gospodarzy w 22 minucie, 3:1 gol dla gospodarzy w 47 minucie, 4:1 gol dla gospodarzy w 53 minucie.

Turbacz: Stożek – Popławski, Czarnota, Skolarus, Flig (58 Lekki) - Kubowicz (80 Leżański), Dziadkowiec, Wacławik, Dawiec (46 Brzana) - Gniecki, Mackiewicz (80 Łabuz)