Środa, 01 maja Józef, Jeremiasz, Aniela, Filip, Lubomir, Ramona

Zalesianka marnowała karne, Sokół strzelał gole

Opublikowano 28.09.2019 19:03:00 Zaktualizowano 28.09.2019 23:58:40 jaca
5 2997

V liga, limanowsko-podhalańska. W derbowym pojedynku wysokie zwycięstwo odniósł Sokół Słopnice. Zalesianka ma czego żałować, nie wykorzystała dwóch rzutów karnych.

ZALESIANKA ZALESIE - SOKÓŁ SŁOPNICE 0:3 (0:1)

0:1 Poręba 16, 0:2 Jasica 65, 0:3 Poręba 90(+4).

Zalesianka: Ryż - K. Hajduk, P. Gancarczyk, Assinor (78 Sessah), Patryk Opoka - M. Koszut, Sukiennik, Pietrzak, Augustyn (85 Paweł Opoka) - D. Koszut, M. Hajduk.

Sokół: Możdżeń - Pach (72 Gros), Hutek, Franczak, Więcek (74 Opyd) - P. Nowak (79 Dariusz Porębski), Tomera (81 Damian Porębski), Poręba, Grucel - F. Nowak, Matras (55 Jasica).

Widzów 350.

Przebieg meczu:

15 minuta - minimalnie niecelnie z rzutu wolnego uderzył K. Hajduk.

16 minuta, 0:1 - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celny strzał głową oddał Poręba.

28 minuta - niecelny strzał Augustyna z 20 metrów.

36 minuta - po główce K. Hajduka piłka odbiła się od poprzeczki.

38 minuta - rzut karny dla Zalesianki. W polu karnym sfaulowany został Augustyn, a rzut karny wykonywał Assinor. Możdzeń zdołał sparować piłkę na słupek.

50 minuta - drugi rzut karny dla Zalesianki. W polu karnym sfaulowany został Assinor, a egzekutorem jedenastki był Augustyn. Ponowna świetna interwencja Możdżenia uchroniła Sokół od utraty gola.

65 minuta, 0:2 - niewykorzystane karne zemściły się. Szybka kontra Sokoła i Jasica podwyższa prowadzenie swojego zespołu.

70 minuta - minimalnie niecelny strzał K. Hajduka z rzutu wolnego.

82 minuta - nieznacznie przestrzelił Assinor.

90(+4) minuta - drugi gol Poręby, który ponownie popisuje się precyzyjną główką.