Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

Duża przewaga AKS-u, skromne zwycięstwo z Czarnymi

Opublikowano 15.09.2019 23:52:00 Zaktualizowano 15.09.2019 23:57:27 jaca
0 1968

V liga, limanowsko-podhalańska. Kolejne zwyciestwo odniósł AKS Ujanowice, który z 9 punktami awansował na 4 miejsce w tabeli.

AKS UJANOWICE - CZARNI CZARNY DUNAJEC 2:1 (2:1)

1:0 P. Filipek 16, 1:1 Wesołowski 18, 2:1 Orzeł 23.

AKS: M. Gwiżdż - Augustyn, R. Gwiżdż, P. Kmiecik, Garbacz - F. Krzyżak (82 K. Krzyżak), A. Stach (90 S. Pasionek), P. Filipek (46 Pławecki), Orzeł, R. Kiławiec (72 R. Pławecki) - P. Stach (85 S. Oleksy).

I połowa

2' - dośrodkowanie z wolnego na 16m, zgranie głową w stronę bramki, zawodnik gości ubiega wychodzącego M.Gwiżdża i lobuje go ale Michał Augustyn zdążył z interwencją wybijają piłkę z linii bramkowej

7' - kontuzja zawodnika gości Żuchowskiego, który musiał opuścić plac gry

8' - dośrodkowanie Kiławca na 17m, wolej Orła przelatuje nad bramką

14' - wolny dla Czarnych z 25m, piłka przelatuje nad naszą bramką

16' - 1:0 - Paweł Filipek ( 1 gol w tym sezonie / 2 gol w barwach AKS )

Przerzut Michała Augustyna na prawe skrzydło, Paweł Filipek wbiega przed obrońcę i próbuje dograć przed bramkę ale dogranie blokuje bramkarz, piłkę przejmuje z powrotem Filipek i zmieścił piłkę z ostrego kąta obok bramkarza a ta wpadała pod poprzeczkę

17' - dośrodkowanie Alberta Stacha, Kiławiec strzela głową ale bramkarz ładną paradą broni ten strzał

18' - 1:1

Niedokładne podanie Garbacza, piłkę przejmuje Wesołowski, który wykorzystuje sytuację sam na sam

23' - 2:1 - Bogusław Orzeł ( 1 gol w tym sezonie / 35 gol w barwach AKS )

Dośrodkowanie Michała Augustyna z wolnego z prawej strony, Orzeł na linii pola karnego przedłuża lot piłki tyłem głowy i ta wpada pod poprzeczkę

28' - dośrodkowanie z głębi pola w pole karne, obrońca podbija piłkę w górę, wychodzi do niej bramkarz ale skacze z nim Kiławiec i lobuje golkipera lecz piłka mija bramkę Czarnych

29' - Orzeł strzela z 18m ale w środek bramki i bramkarz broni

30' - wrzut z autu, zawodnik Czarnych przedłuża piłkę głową ale M.Gwiżdż spokojnie broni

31' - wolej z 20m ale bardzo nieudany i piłka mija naszą bramkę w znacznej odległości

34' - dośrodkowanie na lewe skrzydło, Garbacz nie sięga piłki i przejmuje ją Bukowski, który natychmiast strzela ale tylko w boczną siatkę

35' - po ładnej akcji naszego zespołu Kiławiec strzela z 20m ale obok słupka

37' - F.Krzyżak przerzuca piłkę na prawą stronę, Kiławiec wbiega za obrońcę i strzela z półwoleja z 16m mocno ale wprost w bramkarza, który piąstkuje ten strzał

45' - do przerwy prowadzimy 2:1

II połowa

46' - Daniel Pławecki wchodzi za Pawła Filipka

47' - strzał Kiławca z 25m ale w środek bramki i bramkarz broni

52' - kiks obrońcy rywali, piłka ląduje za plecami obrony, wbiega Paweł Stach i uderza z ostrego kąra ale w boczną siatkę

53' - strzał D.Pławeckiego z ostrego kąta obok dalszego słupka bramki

54' - przerzut na lewe skrzydło, Kiławiec uderza natychmiast z pierwszej piłki, strzał mija bramkę

57' - rożny dla rywali, strzał głową Poczebuta z 10m ponad bramką

64' - żółta kartka dla Michała Augustyna za spóźniony atak

64' - rzut wolny z 17m, wystawienie piłki i strzał który mija naszą bramkę

65' - rożny dla nas, obrońcy wybijają przed pole karne, Albert Stach strzela wolejem z 20m ale ponad bramką

72' - Radosław Pławecki wchodzi za Rafała Kiławca

72' - dośrodkowanie Michała Augustyna, kiks obrońcy i piłka ląduje pod nogami Orła, który odwraca się i strzela "szpicem" ale bramkarz odbija nogami jego strzał

73' - rożny dla Czarnych, na dalszym słupku zamyka Poczebut ale znów strzela z 6m niecelnie

78' - świetne podanie od Alberta Stacha za plecy obrońców, Paweł Stach ma czas ale uderza z pierwszej piłki będąc sam na sam z bramkarzem i piłka przelatuje obok słupka

81' - dobry strzał P.Stacha z 16m, bramkarz odbija przed siebie i piłka odbija się jeszcze od Orła, który nie był w stanie złożyć się do strzału

82' - prostopadłe zagranie w pole karne rywali, Orzeł strzela z kąta ponad bramką

82' - Kamil Krzyżak wchodzi za Filipa Krzyżaka

85' - Sebastian Oleksy wchodzi do ataku za Pawła Stacha

87' - strzał Orła z 17m ale za lekki aby zaskoczyć bramkarza

90' - dośrodkowanie A.Stacha, głową strzela Sebastian Oleksy ale obok bramki

90' - Stanisław Pasionek wchodzi za Alberta Stacha

91' - żółta kartka dla M.Bukowskiego

92' - rzut wolny dla nas z 20m, M.Augustyn uderza w mur

94' - podanie Daniela Pławeckiego wszerz pola karnego, piłka trafia do R.Pławeckiego który strzela z 10m ale za lekko i bramkarz zdołał obronić

95' - sędzia kończy mecz, 3 punkty zostają w Ujanowicach