Jaki w Limanowej o „polityce niszczenia i deptania cywilizacji chrześcijańskiej”
– Nawet jeden mandat, a ponieważ w Polsce w sondażach jest remis, to nawet jeden głos może zadecydować o tym, jaka koalicja zostanie stworzona w PE i w którym kierunku będzie dryfowała Europa – tak do udziału w niedzielnych wyborach i głosowaniu na Zjednoczoną Prawicę mieszkańców Limanowszczyzny przekonywał wiceminister sprawiedliwości, Patryk Jaki.
Spotkania z wiceministrem Patrykiem Jakim odbyły się wczoraj w trzech miejscowościach powiatu limanowskiego: w Limanowej, Tymbarku i Mszanie Dolnej.
Patryk Jaki jako kandydat z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu małopolsko-świętokrzyskim agitował mieszkańców do oddawania głosu na Zjednoczoną Prawicę. W swoim wystąpieniu w Limanowej mówił, jak mocno polityka eurpejska może wpływać na jakość życia Polaków.
Przedstawił „najważniejsze elementy i obszary sporu”. Jednym z nich jest, zdaniem wiceministra, jest wymiar legislacyjny – przypomniał, że 75% prawa obowiązującego w Polsce stanowią unijne dyrektywy i przepisy, odwołując się do najbardziej groteskowych regulacji europejskich, takich jak uznanie ślimaka winniczka za rybę lądową lub marchew za owoc, a także określających definicję bananów w oparciu o wymiary i kształt. Drugim zdiagnozowanym przez Jakiego wymiarem był wymiar aksjologiczny – jak mówił, europejskie elity dążą do usunięcia cywilizacji chrześcijańskiej.
Zobacz również:
Nowoczesne panele elewacyjne - czym kierować się przy wyborze?
Jakie listwy przypodłogowe wybrać do wysokich pomieszczeń?
– To jest polityka konsekwentnego niszczenia i deptania cywilizacji chrześcijańskiej. Oni celowo od lat to robią – mówił, posługując się przykładem zastępowania w oficjalnych dokumentach słów „mama i tata” sformułowaniem „rodzice”, co ma zapobiec dyskryminacji mniejszości seksualnych.
Patryk Jaki omówił to na przykładzie wprowadzonej w Warszawie edukacyjnej karty LGBT+ według standardów WHO. Według polityka, w całej Europie prowadzona jest rewolucja obyczajowa, skutkująca m.in. zamykaniem kościołów na Zachodzie.
– Wydaje mi się, że wiem po co oni to robią. Człowiek, który jest silnie zakorzeniony w wartościach chrześcijańskich, w sprawach podstawowych łatwo odróżni dobro od zła, rozdzieli ziarno od plew. Natomiast człowiek, który jest całkowicie z tego wypłukany, dla niego wszystko staje się relatywne, łatwiej nim manipulować, łatwiej wciska się mu wszystkie te transgraniczne produkty, a na tym zależy dużym korporacjom – przekonywał. – Tym wszystkim elitom europejskim które poświęcają tyle pieniędzy i czasu, żeby przeprojektować społeczeństwa, chodzi o to by jak najwięcej ludzi zadawało sobie pytanie: „po co mi Polska?”. Im więcej osób będzie zadawało sobie to pytanie, tym Polska będzie słabsza i łatwiej będzie ją kolonizować gospodarczo, o co toczy się bitwa już od 1989 roku – dodał.
Na spotkanie do Limanowej polityk dotarł z opóźnieniem wynoszącym przeszło 20 minut, dlatego uczestnikom udało się zadać tylko kilka pytań, na które kandydat do PE był w stanie odpowiedzieć tylko ogólnikowo i krótko. Po wystąpieniu zainteresowani mieli okazję do zrobienia pamiątkowego zdjęcia z politykiem.
Może Cię zaciekawić
Afrykański żar. IMGW wydaje najwyższy stopień ostrzeżenia: temperatura sięgnie 39°C!
Pogodowy armagedon od soboty Zgodnie z najnowszym komunikatem IMGW, wydanym w piątek wczesnym popołudniem, czeka nas uderzenie niespotykanego gorą...
Czytaj więcejPomóż ustalić osobę ze zdjęcia
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bochni, prowadzą postępowanie w sprawie doprowadzenia miesz...
Czytaj więcejChciała zarobić w sieci, straciła tysiące. Oszustwo na platformę inwestycyjną
Sądeccy policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawców oszustwa, którego ofiarą padła mieszkanka Nowego Sącza. Kobieta strac...
Czytaj więcejPrognoza pogody dla Limanowej: Upalny przełom czerwca i wyraźne ochłodzenie w pierwszym tygodniu lipca
Początek wakacji upłynie pod znakiem stabilnej, słonecznej i gorącej aury, jednak trendy na początek lipca jednoznacznie wskazują na powrót ch...
Czytaj więcejSport
Trener Wojciech Tajduś odchodzi z Turbacza. Poprowadzi ligowego rywala.
Szkoleniowiec będzie kontynuował pracę w Popradzie Rytro, który występuje w tej samej lidze. Oznacza to, że w nadchodzących rozgrywkach trene...
Czytaj więcejZofia Kołodziej nadal na topie. Spore wyróżnienie.
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 19–25 lipca w Wałbrzychu. W wydarzeniu organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej udział wezmą naj...
Czytaj więcejSandecja Nowy Sącz podjęła decyzję w sprawie wychowanka Uranu Łukowica
Z klubem żegnają się Martin Polaček, Kacper Talar oraz Tomasz Nawotka. Ich kotrakty wygasają z końcem czerwca. 22-letni Kacper Talar miał...
Czytaj więcejRozstrzygnięcie barażowe. Poznaliśmy beniaminka V ligi.
W finale Orawa pokonała Ikar Odporyszów 2:1. W przyszłym sezonie wystąpi w V lidze Małopolska-wschód (będzie rywalem m.in. Turbacza Mszana D...
Czytaj więcejPozostałe
Ewakuacja kolejnego urzędu
Dzisiaj (26 czerwca) po godzinie 8:30 limanowska policja została powiadomiona o zagrożeniu w Urzędzie Gminy Limanowa. W godzinach porannych do sied...
Czytaj więcejZapowiadają wahadło na głównej ulicy. Miasto czeka paraliż?
W poniedziałek (29 czerwca) rozpoczną się prace związane z przebudową skrzyżowania ulicy Paderewskiego z ulicą Piłsudskiego, będącą ciągie...
Czytaj więcejZnane oferty na parki kieszonkowe
Na początku czerwca magistrat opublikował informację z otwarcia ofert w postępowaniu przetargowym na realizację zadania pod nazwą „Budowa park...
Czytaj więcejPonad 1 mln zł z rezerwy na drogę w gminie
W poniedziałek (22 czerwca) w Delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Nowym Sączu podpisano kolejne umowy na dofinansowanie zadań drogo...
Czytaj więcej- Afrykański żar. IMGW wydaje najwyższy stopień ostrzeżenia: temperatura sięgnie 39°C!
- Pomóż ustalić osobę ze zdjęcia
- Chciała zarobić w sieci, straciła tysiące. Oszustwo na platformę inwestycyjną
- Prognoza pogody dla Limanowej: Upalny przełom czerwca i wyraźne ochłodzenie w pierwszym tygodniu lipca
- Ewakuacja kolejnego urzędu
Komentarze (35)
Przyznał on oficjalnie, o czym również pisałam, iż 75 & przepisów, ustaw w Polsce jest w zasadzie kopiowana z U.E.
Myk jednak polega na tym, iż to właśnie tajna agentura ( służby, loże masońskie) wprowadziły Nas do Unii Europejskiej.
Nasze szanse natomiast na względną NIEZALEŻNOŚĆ przekreślił traktat lizboński podpisany przez Śp. Lecha Kaczyńskiego, o tym jednak Jaki nie wspomniał.
Nie wspomniał on również, iż U.E realizuje neomarksistowską ideologię Alberta Spinelowego, wg. której kraje NARODOWE muszą zniknąć i przekształcić się w EUROKOŁCHOZ. !
To na co liczy ta koalicja jest mrzonką. gdyż wg. tych zapisów unijnych NIE MA powrotu do EWG. ( Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej)
Chęć obecnego rządu do wprowadzenia do nowej Konstytucji RP zapisu o przynależności Polski do Unii Europejskiej oraz do NATO jest dowodem na chęć ZNIEWOLENIA Polski, utraty suwerenności , utraty państwa polskiego. !!!
To jest najlepszy dowód na zakłamanie zarówno obecnego rządu, jak i tzw, totalnej opozycji.
Te powoływanie się na wartości chrześcijańskie przez PIS jest również ZAKŁAMANIEM, chwytem wyborczym będącym w ogromnym konflikcie do FAKTU palenia świeć chanukowych przez polityków PIS oraz tzw. totalnej opozycji w sejmie i w Pałacu Prezydenckim WSZYSTKICH PREZYDENTÓW III RP.
Obchodzenie w Polsce święta Chanuki to jest kpienie z chrześcijan oraz Kościoła Bożego.
Nie można używać RELIGII do osiągnięcia celów politycznych, BĘDĄC JEDNOCZEŚNIE w ogromnym konflikcie do realizowanych celów, zadań.
"Okultystyczna suma która ma zniszczyć chrześcijan i wziaść ich do niewoli ! "
https://www.youtube.com/watch?v=x8S4n74uldQ
"Unia Europejska to dobrobyt obozu koncentracyjnego i zwodnicze swiatło istoty nadprzyrodzonej "
https://www.youtube.com/watch?v=uWdjgleYT-Y
Unię Europejską należy jak najszybciej opuścić lub dołączyć do Eurosceptyków i budować z nimi front walki.
Unia Europejska jest siedliskiem okultystycznym , tym samym , które chce OGRABIĆ i zniszczyć Polskę i Polaków.
Głosuje na JEDYNĄ propolską, pro-chrześcijańską opcję czyli na KONFEDERACJĘ Korwin. Braun, Narodowcy .
@nieufny - gdybyś przetarł dobrze czerwone okulary , to dostrzegłbyś , że już zaczynają się zjeżdżać .
Mnie akurat jest wszystko jedno , czy potencjalny kandydat nazywa się Braun , Jaki czy Winnicki , byle wiedział o co będzie walczył i jak . Na Zachodzie walczą owszem , ale nie jest to już od dawna walka o konkretne coś . Coś dobrze i precyzyjnie zdefiniowane przez lidera , lub grupkę liderów . Obserwujemy tylko nieskoordynowane podrygi resztek instynktu samozachowawczego zezwierzęconego społeczeństwa literalnie obsrywanego przez tych których sobie "demokratycznie" co parę lat wybiera . Niedobitki przyjdą do nas nie bój się - bo gdzież mieliby pójść ?
Byłeś kiedyś na zachodzie? pracowałeś tam , poznałeś tamtejszą kulturę?
Angielskie media, w c zasie kiedy tam mieszkałam i pracowałam informowały, iż rocznie WIĘCEJ Anglików opuszcza Wielką Brytanię , niż wszystkie inne narodowości razem wzięte przyjeżdżają do Wielkiej Brytami.
Tam jest tak ogromny ZAMORDYZM , że ludzie NIE mogą nawet powiedzieć nikomu , w tym ludzie mediów o fakcie odebrania im dzieci.
Straszą ludzi, iż za mówienie o tym pójdą do więzienia, to jest fakt, mówił o tym m.inn. polski korespondent prasowy, któremu sad angielski nakazał milczenie . !!!
Tam pracownicy NIE MOGĄ mówić w pracy o polityce, religii oraz sprawach rasowych, ba taki często mają zapis w umowie o pracę.
W Szwecji skazano na karę pozbawienia wolności człowieka, który wyrażał m ilość do swojej ojczyzny. !!!
Do pracy ZABRONIONE jest noszenie krzyżyków oraz innych symboli religijnych w Anglii pod karą zwolnienia z pracy.
!!
Dziwi mnie te Twoje zaślepienie, no chyba, że lubisz kochających inaczej...............
Więcej zdrowego rozsądku Tobie życzę. ;-))
Nie wysilaj się na znawcę proszę oraz PRZESTAŃ NAŚMIEWAĆ się z innych.
Parada równości w Londynie pokazała wszystkie środowiska LGBT w Anglii oraz innych krajów byli na niej przedstawiciele największych konsorcjów światowych , POLITYCY, SĘDZIOWIE, POLICJA, służby, artyści itp - to jest JAWNA skala zepsucia i tam należny szukać potencjalnych PEDOFILI.I , jak już,
Rodzina królewska też się wpisuje w ten nurt popierania tych środowisk. !!!
"Parada równości=związki partnerskie=pedofilia i zoofilia? "Święte krowy"! Dzierżawski u Roli! "
https://www.youtube.com/watch?v=0H8hj0zX5Xo
Co myślisz o Wiceprezydencie Warszawy Pawle Rabieju, zdeklarowanego geja, który został opisany w książce Sumińskiego " To tylko mafia" ?
On wspiera swojego kolegę partyjnego , prezydenta Warszawy Trzaskowskiego w realizacji karty LGBT .
Rabiej we wspomnianej książce był człowiekiem , który wraz z innymi był na usługach mafiozów....
Takie to własnie mamy europejskie "elity"..................
@nieufny bowiem naśmiewa się z naszego katolicyzmu................
Tak przynajmniej ja to odbieram.
LISTA NR 1 KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
1. BERKOWICZ Konrad Szczepan, informatyk
2. LEWICKI Dawid Marian, politolog
3. WAWER Michał Jan, radca prawny
4. SKUPIEŃ Andrzej, audytor systemów informatycznych
5. ŁACH Barbara Janina, przedsiębiorca
6. CIESIELCZYK Marek, politolog
7. MARSZAŁEK-WOJCIECHOWSKA Edyta Barbara, technik ekonomista
8. LECHOWICZ Maria Barbara, przedsiębiorca
9. MICHAŁOWSKI Ernest Cezary, specjalista prawa Unii Europejskie
j 10. KULIŃSKA Lucyna Michalina, nauczyciel akademicki
https://glos24.pl/glos24/glos24-extra/europa-to-my/wiadomosci/item/16603-berkowicz-liderem-listy-konfederacji-w-malopolsce-i-swietokrzyskim
Ci ludzie z KONFEDERACJI przynajmniej NIE UDAJĄ kogoś kim nie są,
To są PRAWDZIWI PATRIOCI , DYSKRYMINOWANI przez obecny obóż rzadzący oraz przez tzw. totalną opozycję.
Nie wpuszczani do mediow głownewgo nurtu, a nawet z nich wypraszanych. !!!
Tak to oto OBÓZ NARODOWEJ ZDRADY nie chce dopuścić do władzy ORAZ do mediów ludzi spoza kręgu DOGADANCÓW z komunistami. ,!!!
PIS , PO , SLD, PSL i ich przybudówki , l , = LEWACTWO , TO ZAPRZAŃCY NA USŁUGACH psychopatycznie się zachowujących "elit" europejskich, światowych, bankierstwo=CHAZARÓW to jest ROSYJSKICH UDAWACZY Żydów-, Chazarów, którzy gnębią chrześcijan i prawdziwych Żydów. !!!
Gdyby PIS naprawdę chciał walczyć z ideologią LGBT to by ZNIÓSŁ konwencje stambulską, co obiecali zrobić PRZED ostatnimi wyborami . !!!
Mieli na to CZTERY LATA, ale tego nie zrobili, bo oni udają walkę z tzw, totalną opozycją, .
PIS+ totalna opozycja+ te same ZŁO. !!!
PIS kontynuuje politykę poprzedników, NIE znieśli oni POowskiej ustawy 1066 o interwencji OBCYCH wojsk w Pol;sce, wprowadzili oni UPRAWY GMO, przymusowe szczepionki jak za CZASÓW NAZISTÓW niemieckich, eksperymentują na polskich dzieciach jak dr. Mendel .
Na rozkaz satanistycznych elit, psychopatycznych SYPIA na Nas TRUCIZNY z samolotów ( chemtrails).
DAJCIE już spokój z tymi KŁAMSTWAMI, demagogią , wy zwolennicy pookrągłostolowych ZDRAJCÓW. !!!,
" Nie ze mną te numery BRUNER"
"Cywilizacja orficka w natarciu "
https://www.youtube.com/watch?v=qliK9s0kGq0&feature=youtu.be
@awandrzej Ocenę KTO jest prawdziwym katolikiem w myśl nauk Jezusowych zostaw samemu Panu Bogu.
Według statystyk KAŻDY PEDOFIL był gejem, CHOĆ NIE KAŻDY GEJ JEST pedofilem, dopóki się mu tego nie udowodni. !!!
Jeśli popatrzeć jak ogromna grupa tzw. "elit" w tym wymiaru sprawiedliwości wspiera środowiska LGBT to trudno jest uwierzyć w NORMALNOŚĆ oraz wszystkie sprawiedliwe wyroki sędziów.
dowod RZECZOWY:
" Zobaczcie to! Wszystkie brytyjskie służby miejskie zaangażowane w promocję LGBT! "
https://www.youtube.com/watch?v=TKsh8jfSl4c
To JEST upadek cywilizacji. !!!
W walce z pedofilią zacznijmy od piętnowania takich środowisk, a znam takich nawet w naszym powiecie. !!!
A pomijając wątek wiary ciągle jedne i te same gęby, które niewiele wnoszą nowego i walczą tylko o to by się do żłobu dostać. Dlaczego nie uchwalą prawa jak dla samorządowców, aby maksymalnie dwie kadencję zasiadać w parlamencie i później co najmniej kadencja przerwy. Będzie wtedy szansa dla ludzi kreatywnych co mogą naprawdę wnieść coś nowego a nie całe życie spędzi jeden z drugim w sejmowych ławach za nasze pieniądze.
patrioci, katolicy, konkretni, eurorealiści, najlepsza opcja
Ja tam wolę być wolny w Polsce, wśród swoich. Europejczykiem też jestem, i owszem, ale nieszanowanym. Dlatego przede wszystkim jednak jestem Polakiem.
Jeżeli ktoś woli być niewolnikiem u zaborcy, to jego sprawa, ale pisanie o tym tak, jak by to było coś dobrego, to już lekka przesada.