Mlim
Komentarze do artykułów: 17
Spokojnie spokojnie, są może za niedługo zobaczysz ...
Nie chodziło mi o to, lecz o całokształt ,no ok rozumiem
Pajero a co tak plujesz jadem - no nie ma dlatego cieszę się że choć mamy w naszym mieście taką kompetentną vc burmistrz .czy jest w tym coś złego ?
Bardzo ciekawa sesja - co prawda oglądam tylko sesje naszego miasta ale moje pytanie jest takie ? Dlaczego radny Zelek lub Radna Świderska nie składają żadnych interpelacji ? Przecież na zebraniu osiedlowym a także od mieszkańców i członków rady osiedlowej mają wiele próśb odnoszących się do problemów osiedla J.Marka oraz ul Zygmunta Augusta i nic się tutaj nie dzieje ? Proszę popatrzeć na zarośnięte chodniki,popsute ławki oraz inne małe sprawy . Czy tak ciężko się odezwać? Poprosić o wsparcie naszych Włodarzy? Czy tylko Państwo są tam jako marionetki ? Pozdrawiam
Pani Vice-Burmistrz - Pani jest mądrą, inteligentną kobietą i bardzo dobrze że mamy Panią w Limanowej ,pozdrawiam
Po co atakują pana prezesa który stworzył masę stanowisk pracy - niektórzy radni to na prawdę dno albo sztuczni lizusi. Brawo Panie prezesie Goldrop to nasza limanowska wizytówka.
Uważam, że jak tak bardzo się mieszkańcom nie podoba ta rada i władza nalezy ja odwołać tak jak to się stało w Krakowie. Przecież sprawy tego typu leżą w rękach mieszkańców ! Strasznie jest patrzeć na to wszystko, żal i szkoda słów.
PAPA jesteś niesamowity - czekałem na twój tekst, bardzo mądry i jak zwykle rzetelny, w punkt . pozdrawiam
Radni nieporadni - odwołać ten cyrk ! To będzie najlepsze rozwiązanie.
Numer to ona wytnie ,poczekajcie
Przecież to było do przewidzenia haha, może limanowa.in zainteresuje się dogłębnie przeszłością zawodową tejże osoby .. i jej osiągnięć
Ja nie dopatrzyłem się żadnego hejtu ! Dziwi mnie takie stanowisko, przecież ludzie mają prawo do konstruktywnej krytyki. Pan Burmistrz Bieda ma swoich zwolenników i ma prawo mieć bo przecież tyle co on w mieście zrobił ,nie zrobił nikt inny. Trochę obrażanie innych jest nie na miejscu. Szkoda że tak Państwo na krytykę reagujecie. Hejt jest wtedy kiedy jest mowa nienawiści, groźby itd , ja się takich nie dopatrzyłem. Poza tym władza musi się z tym liczyć że będą krytycznie oceniani w sprawach ważnych dla miasta .
Szanowne Panie to wam też nie wychodzi, sorry ale miasto potrzebuje inwestycji a nie takiego sztucznego pijaru ! Paskudztwo w najwyższej formie działania ! Przykro na to patrzeć
Dokładnie ale pasowało by się przyjrzeć tej pani ... Dokładniej a to już sprawa mediów ;)
Zgadzam się w 100 % bardzo mądra wypowiedź ! Ludzie obudźcie się póki na to czas !!!
Pasowałoby poczytać ze zrozumieniem ! Po 5 latach nie interesuje nikogo jakie będzie przeznaczenie pozdrawiam
Szanowny Panie Burmistrzu!! Ma Pan absolutną rację ! Nie ma nic gorszego jak zaniedbywać swoje obowiązki i zrzucać wszystko na poprzednie władze. Te Panie to porażka dla miasta ! Potrafią robić sobie tylko zdjęcia i przypisywać czyjeś zasługi. Mam nadzieję, że te czasy tego nic nierobienia się szybko skończą. Pozdrawiam Pana serdecznie !