23°   dziś 23°   jutro
Wtorek, 23 czerwca Wanda, Zenon, Albina

Manitou

Dołączył do portalu: 2011-01-10 07:55:16
Ostatnia aktywność: 2026-06-23 09:31:47

Komentarze do artykułów: 3169

Straż Graniczna odprawi pięciu Uzbeków do kraju

Wywalajcie tych którzy tu po socjal gwałcić i mordować przyjechali a nie takich którzy pracują!

2026-06-23 09:54:46
Niejednogłośne wotum zaufania

Znowu ciepło się zrobiło, więc utrzymali radę starszych pan przy władzy, znaczy to że dla radnych dieta ważniejsza niż miasto które im płaci , już z tego artykułu widać jak nędznie prezentuje się zarządzanie miastem a mimo to radni w trosce żeby diety do końca kadencji nie przepadły utrzymali tą "władzę" na stołkach, trzeba mieć nadzieję że Limanowianie wykażą więcej rozumu i rozsądku przy następnych wyborach!

2026-06-23 09:40:16
Jest lepiej niż dobrze

Nie od dziś piszę i utwierdzam się w tym zdaniu, że jakiś udar cieplny albo inne porażenie centralnego układu nerwowego wśród Limanowian którzy zamienili może nie najlepszą ale jednak sprawną i pracowitą władzę na radę starych pań która aż razi w oczy niekompetencją i brakiem zaangażowania, ten udar cofnął Limanową w rozwoju, młodzi uciekają a jak wybudują tą kolej to ostatni młody "spakuje walizki" i będziemy mieli skansen jak i we władzach tak i wśród mieszkańców! Mam jednak nadzieję że jak nie referendum to następne wybory przetną tą drogę do zagłady!! Oby bo dalsze takie nieudolne rządy jak rady starych pań skończą się w najlepszym razie skansenem w którym emeryci będą dożywać swoich dni, rozjeżdzani przez ciężarówki bo obwodnicy nie będzie!

2026-06-21 12:47:57
Stracił widoczność i prosił o pomoc. PKBWL o kulisach katastrofy

Tak piszesz jakby katastrofy tylko w Polsce się zdarzały! Otóż nie! Katastrofy zdarzają się wszędzie , nawet w najbardziej uporządkowanych krajach!

2026-06-21 12:27:27
Masz „dziką” studnię? Sejm daruje gigantyczne kary. Sprawdź, jak uniknąć nawet miliona złotych grzywny

Oczywiście! Herr tfusk po prosu się wystraszył żeby przed wyborami ludzi jeszcze bardziej nie wkurzyć, ale poczekaj chwilę, ludzie sami porejestruję studnie3, bo łaskawy pan, a potem łatwiej będzie nakładać opłaty i podatki od zużycia wody i obędze się bez kontroli i spisywania ! Nikt mądry nie uwierzy w dobrą wolę herr podnóżka berlina

2026-06-20 09:05:30
Awantura na sesji. Ostre słowa i brak wotum zaufania dla wójta

A jak prawdę powiedział? to gdzie tu wstyd? Gdzie tu skandal???

2026-06-19 05:58:52
Awantura na sesji. Ostre słowa i brak wotum zaufania dla wójta

A w tej Mszanie to nie znalazło by się kilku mądrych ludzi którzy by zorganizowali referendum i te władze które zamiast pracować to się żrą jak stado psów po prostu wywalić na zbity pysk?!

2026-06-19 05:57:19
Absolutoryjna sesja Rady Miasta. Oglądaj na żywo debatę nad raportem

Nic nie zrobione? Nic! Marazm i zastój w mieście? Tak jest!Swoi stanowiskami obdzieleni? ObdzieleniHonorarium jakiegoś durnego celebryty zamiast dróg ? Zrobione!no to po co ta sesja? Przez aklamację udzielić absolutorium!!

2026-06-19 05:49:42
Kamienie przy romskiej osadzie. RPO żąda wyjaśnień od wójta

RPO broni złodziei pasożytów!RPD zabiera dzieciom lody!Ot do czego potrzebne są te dwie idiotycznie obsadzone instytucje! I to instytucje opłacane z podatków tych frajerów którzy w przeciwieństwie do tych pasożytów żyją i pracują uczciwie! Którym chętnie się zabiera nie dając nic w zamian , bo trzeba stado pasożytów utrzymać!

2026-06-18 06:00:42
Pościg za jednośladem, ranny policjant

Co trzeba mieć we łbie żeby tak uciekać? Zapłaciłby głupi mandat i po sprawie a jeśli ten Policjant rzeczywiście został ranny to ten kretyn pójdzie siedzieć! Tak mu się to opłaciło!

2026-06-16 10:32:48
Pościg za jednośladem, ranny policjant

wiesz co przejrzyj album rodzinny a zobaczysz ile pokoleń debili musiało pracować żeby taki matoł jak ty się urodził!

2026-06-16 10:29:02
Bezrobotnych więcej, niż przed rokiem

Słuchaj dobrej pracy nikt do urzędu nie zgłasza, do urzędu idą tacy którzy normalnie pracowników nie mogą pozyskać, a co do budowy, no praca jak każda inna!

2026-06-13 06:12:23
Kolejna samowola? Napięta sytuacja wokół osady, w tle przekazanie działki i interwencja RPO

To jest dopiero gówniane państwo!!! Z tą bandą pasożytów nie potrafi sobie poradzić!! Kradną im złodzieje ziemię i co ? IO nic bo to uprzywilejowane pasożyty!! Czemu ten durny rpo nie stoi po stronie frajerów którzy pracują uczciwie i płacą podatki?? Nie po co lepiej wspierać pasożytów i pomagać im w okradaniu tego papierowego bezwładnego i coraz bardziej zlewaciałozidiociałego państwa!!Może wszyscy zacznijmy tak postępować bo i tak nasza praca i płacenie podatków straci sens, jak zjedzie się tu miliony pasożytów których Unia nam przyśle!

2026-06-13 06:02:51
Zabezpieczono monitoring, przeszukano dom chłopca. Sprawa gróźb trafi do sądu rodzinnego

ja myślę be gdyby którykolwiek ojciec był tam na miejscu to ten bandyta nie chodziłby o własnych siłach! AA naiwnością jest myśleć że ktoś taki da się zresocjalizować! Tylko surowa kara może komuś takiemu dać cokolwiek do myślenia, do takiej zdomoralizowanej i nic nie wartej jednostki łagodne metody nie trafią, utwierdzą tylko w przekonaniu o swojej bezkarności!

2026-06-12 23:59:59
Ruszyły konsultacje planu ogólnego. Wójt: “drugiej Słowacji nie zrobimy”

No to żeśta władze se wybrali!

2026-06-12 23:49:38
Znikają kolejne porodówki, resort zdrowia ma dwie propozycje

Cóż ... Mamy wyginąć jako naród bo trzeba zrobić miejsce dla inżynierów i lekarzy.....

2026-06-12 11:42:42
Bezrobotnych więcej, niż przed rokiem

No załatwia tfusk bezrobocie bo panowie z berlina się skarżą że szparagów nie ma kto zbierać!!!

2026-06-12 10:23:10
Zabezpieczono monitoring, przeszukano dom chłopca. Sprawa gróźb trafi do sądu rodzinnego

Zapytaj czemu szkoła nie zareagowała skoro dziewczynki przed tą patologią uciekły najpierw do szkoły!!!!Co robił dyrektor tej szkoły i nauczyciele że zgłosili sprawę dopiero jak stała się głośna?? Czemu chronili tą patologię?? Co robili dorośli tam na miejscu, stali i patrzeli zamiast wziąć porządny kij i stłuc tego bandytę???

2026-06-12 09:47:13
Zabezpieczono monitoring, przeszukano dom chłopca. Sprawa gróźb trafi do sądu rodzinnego

Poprawczak i to o zaostrzonym rygorze, to też jest głupie prawo z tymi nieletnimi, powinno się oceniać czyn a nie wiek. Potem gangi wykorzystują takich nieletnich wykolejeńców jako pistolety, gówniarz powinien posiedzieć razem z rodzicami z 10 lat w więzieniu, może by pomyślał jak ma czym! A dyrektor szkoły do odwołania! Zamiast zaraz wezwać służby to czekał nie wiadomo na co! Skandal

2026-06-12 09:43:22
13-latek z nożem: dyrekcja szkoły zgłosiła sprawę policji

na Urząd Miasta bym nie liczył bo wiadomo jak działa i kto tam rządzi, a Kuratorium??? Cóż? Jak lewacka Minister Oświaty się w to wtrąci to jeszcze te dziewczynki oskarżą że nie dały się pochlastać nożem ku uciesze mniejszości etnicznych!

2026-06-11 12:32:26
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in