Manitou
Komentarze do artykułów: 3169
Wywalajcie tych którzy tu po socjal gwałcić i mordować przyjechali a nie takich którzy pracują!
Znowu ciepło się zrobiło, więc utrzymali radę starszych pan przy władzy, znaczy to że dla radnych dieta ważniejsza niż miasto które im płaci , już z tego artykułu widać jak nędznie prezentuje się zarządzanie miastem a mimo to radni w trosce żeby diety do końca kadencji nie przepadły utrzymali tą "władzę" na stołkach, trzeba mieć nadzieję że Limanowianie wykażą więcej rozumu i rozsądku przy następnych wyborach!
Nie od dziś piszę i utwierdzam się w tym zdaniu, że jakiś udar cieplny albo inne porażenie centralnego układu nerwowego wśród Limanowian którzy zamienili może nie najlepszą ale jednak sprawną i pracowitą władzę na radę starych pań która aż razi w oczy niekompetencją i brakiem zaangażowania, ten udar cofnął Limanową w rozwoju, młodzi uciekają a jak wybudują tą kolej to ostatni młody "spakuje walizki" i będziemy mieli skansen jak i we władzach tak i wśród mieszkańców! Mam jednak nadzieję że jak nie referendum to następne wybory przetną tą drogę do zagłady!! Oby bo dalsze takie nieudolne rządy jak rady starych pań skończą się w najlepszym razie skansenem w którym emeryci będą dożywać swoich dni, rozjeżdzani przez ciężarówki bo obwodnicy nie będzie!
Tak piszesz jakby katastrofy tylko w Polsce się zdarzały! Otóż nie! Katastrofy zdarzają się wszędzie , nawet w najbardziej uporządkowanych krajach!
Oczywiście! Herr tfusk po prosu się wystraszył żeby przed wyborami ludzi jeszcze bardziej nie wkurzyć, ale poczekaj chwilę, ludzie sami porejestruję studnie3, bo łaskawy pan, a potem łatwiej będzie nakładać opłaty i podatki od zużycia wody i obędze się bez kontroli i spisywania ! Nikt mądry nie uwierzy w dobrą wolę herr podnóżka berlina
A jak prawdę powiedział? to gdzie tu wstyd? Gdzie tu skandal???
A w tej Mszanie to nie znalazło by się kilku mądrych ludzi którzy by zorganizowali referendum i te władze które zamiast pracować to się żrą jak stado psów po prostu wywalić na zbity pysk?!
Nic nie zrobione? Nic! Marazm i zastój w mieście? Tak jest!Swoi stanowiskami obdzieleni? ObdzieleniHonorarium jakiegoś durnego celebryty zamiast dróg ? Zrobione!no to po co ta sesja? Przez aklamację udzielić absolutorium!!
RPO broni złodziei pasożytów!RPD zabiera dzieciom lody!Ot do czego potrzebne są te dwie idiotycznie obsadzone instytucje! I to instytucje opłacane z podatków tych frajerów którzy w przeciwieństwie do tych pasożytów żyją i pracują uczciwie! Którym chętnie się zabiera nie dając nic w zamian , bo trzeba stado pasożytów utrzymać!
Co trzeba mieć we łbie żeby tak uciekać? Zapłaciłby głupi mandat i po sprawie a jeśli ten Policjant rzeczywiście został ranny to ten kretyn pójdzie siedzieć! Tak mu się to opłaciło!
wiesz co przejrzyj album rodzinny a zobaczysz ile pokoleń debili musiało pracować żeby taki matoł jak ty się urodził!
Słuchaj dobrej pracy nikt do urzędu nie zgłasza, do urzędu idą tacy którzy normalnie pracowników nie mogą pozyskać, a co do budowy, no praca jak każda inna!
To jest dopiero gówniane państwo!!! Z tą bandą pasożytów nie potrafi sobie poradzić!! Kradną im złodzieje ziemię i co ? IO nic bo to uprzywilejowane pasożyty!! Czemu ten durny rpo nie stoi po stronie frajerów którzy pracują uczciwie i płacą podatki?? Nie po co lepiej wspierać pasożytów i pomagać im w okradaniu tego papierowego bezwładnego i coraz bardziej zlewaciałozidiociałego państwa!!Może wszyscy zacznijmy tak postępować bo i tak nasza praca i płacenie podatków straci sens, jak zjedzie się tu miliony pasożytów których Unia nam przyśle!
ja myślę be gdyby którykolwiek ojciec był tam na miejscu to ten bandyta nie chodziłby o własnych siłach! AA naiwnością jest myśleć że ktoś taki da się zresocjalizować! Tylko surowa kara może komuś takiemu dać cokolwiek do myślenia, do takiej zdomoralizowanej i nic nie wartej jednostki łagodne metody nie trafią, utwierdzą tylko w przekonaniu o swojej bezkarności!
No to żeśta władze se wybrali!
Cóż ... Mamy wyginąć jako naród bo trzeba zrobić miejsce dla inżynierów i lekarzy.....
No załatwia tfusk bezrobocie bo panowie z berlina się skarżą że szparagów nie ma kto zbierać!!!
Zapytaj czemu szkoła nie zareagowała skoro dziewczynki przed tą patologią uciekły najpierw do szkoły!!!!Co robił dyrektor tej szkoły i nauczyciele że zgłosili sprawę dopiero jak stała się głośna?? Czemu chronili tą patologię?? Co robili dorośli tam na miejscu, stali i patrzeli zamiast wziąć porządny kij i stłuc tego bandytę???
Poprawczak i to o zaostrzonym rygorze, to też jest głupie prawo z tymi nieletnimi, powinno się oceniać czyn a nie wiek. Potem gangi wykorzystują takich nieletnich wykolejeńców jako pistolety, gówniarz powinien posiedzieć razem z rodzicami z 10 lat w więzieniu, może by pomyślał jak ma czym! A dyrektor szkoły do odwołania! Zamiast zaraz wezwać służby to czekał nie wiadomo na co! Skandal
na Urząd Miasta bym nie liczył bo wiadomo jak działa i kto tam rządzi, a Kuratorium??? Cóż? Jak lewacka Minister Oświaty się w to wtrąci to jeszcze te dziewczynki oskarżą że nie dały się pochlastać nożem ku uciesze mniejszości etnicznych!