Aldi45
Komentarze do artykułów: 10
To byli tylko biedni ludzie potrzebujacy kroplówki na kaca oraz wydoić trochę kasiorki z debilnego systemu.
Wstyd to jest kraść. No chyba że jest się od tych POpapranych.
Wójt chwali się że wybuduje pumptrack w Kasince za ponad pół banki. Tymczasem niema kasy na drogi i kanalizację. "Dobry gospodarz "
Panie Benladen, słabe to było...Postaraj się lepiej...
Ale jaja. Koleś pojechał do burdello, a wszyscy go szukali do północy w czarnym lesie ;).
Tych co biegali z maczetami wyłapać. Bransoletka na nogę, czerwony kubraczek i sprzątanie ulic Mszany przez pół roku, aby wszyscy wiedzieli kto to jest. Zapewniam, że nie będzie naśladowców !.
Radni, nie pozwalajcie na bezsensowne zadłużanie gminy. ludzie są za Wami. Pokażcie że jesteście Zagórzanami.
Ci co głosowali na wójta to mówili że chcieli odmiany, nowości.Gdyby nie radni to mieliby nowe wyższe podatki, wyższe opłaty za śmieci i kanalizację,.oczywiście nie dotyczy Kasiny bo nie mają kanalizacji
Wreszcie ktoś się zajął tematem. Jeszcze powinni przeprowadzić kontrolę w Kasinie Wielkiej bo tam to jest tak, że aż ryby uciekły z potoku Kasinczanka..
Mało kto się wpisał na listę za odwołaniem rady.