Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław

Z Orliczem bez zwycięstwa. Limanovia niżej w tabeli.

Opublikowano 25.09.2011 15:02:34 Zaktualizowano 04.09.2018 14:21:26
8 5998

III liga: Wydawało się, że Limanovia sięgnie po komplet punktów. Tymczasem pojedynek z jedną z najsłabszych drużyn w lidze nie przyniósł zwycięstwa.

Orlicz Suchedniów – Limanovia Szubryt Limanowa 0-0

Sędziował Marek Śliwa (Kielce). Żółte kartki: Prokop, Kępa - Banaczkowski, Kubiec. Widzów 100.

Orlicz: Shram – Ostrowski, Gil, Jaworek, Kubiec – Rabenda (90 Motyl), Mamonov, Armata (89 Dębniak), Taler – Sosiński (60 Banaczkowski), Żelazowski (77 Zegadło).

Limanovia: Pyskaty – Krupa, Kulewicz, Banaszkiewicz, Podstolak – Wańczyk, Prokop, Skiba (63 Ślazyk), Basta (59 Pietrzak) – Chlipała (51 Kiwacki), Waksmundzki (75 Kępa).

I połowa:

Pierwsza cześć spotkania upłynęła pod dyktando wicelidera z Limanowej. W kilku sytuacjach drużyna gospodarzy mogła mówić o sporym szczęściu. Orlicz skupił się na defensywie.

12 minuta – Skiba podał do Basty, który oddał strzał z 16 metrów. Bramkarz gospodarzy nie miał jednak większych problemów z interwencją, bo piłka poszybowała w środek bramki.

18 minuta – tym razem Basta otrzymał podanie od Kulewicza i próbował zaskoczyć Shrama uderzeniem z linii pola karnego w krótki róg. Ponownie bramkarz Orlicza pewnie interweniował.

21 minuta – akcję prawą stroną przeprowadził Krupa i podał do Chlipały. Strzał napastnika gości zdołali odbić obrońcy, a dobitkę Skiby obronił Shram.

31 minuta – po podaniu Chlipały w idealnej sytuacji znalazł się Waksmundzki, jednak na 6 metrze został zablokowany przez obrońcę gospodarzy.

40 minuta – strzał Waksmundzkiego z 14 metrów z trudem obronił Shram.

43 minuta – najlepsza okazja na gola dla Limanovii. Szybką kontrę przeprowadził Waksmundzki. Piłka trafiła na 12 metr do Chlipały, a ten w znakomitej sytuacji uderzył bardzo niecelnie.

II połowa:

52 minuta – po podaniu Armaty w dogodnej sytuacji niecelnie uderza Taler (Orlicz)

54 minuta – przed szansą Sosiński (Orlicz), ale z 7 metrów uderza obok bramki

61 minuta – szybka kontra gospodarzy, po kiksie Pietrzaka, dobrej sytuacji nie wykorzystał Kubiec.

81 minuta – świetna okazja dla Limanovii. Ślazyk uderza jednak niecelnie

(Zdjęcia otrzymaliśmy od jednego z naszych Czytelników - dziękujemy)

1.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 9 20 6 2 1 18-2 3 1 1 10-2 3 1 0 8-0

2.  Poprad Muszyna 9 19 6 1 2 12-7 3 1 0 7-3 3 0 2 5-4

3.  Unia Tarnów 9 19 6 1 2 9-7 4 0 0 7-1 2 1 2 2-6

4.  Limanovia Limanowa 9 17 5 2 2 13-4 2 1 2 8-2 3 1 0 5-2

5.  Przebój Wolbrom 9 15 4 3 2 11-4 1 2 1 3-1 3 1 1 8-3

6.  Granat Skarżysko-Kamienna 9 14 4 2 3 10-8 1 1 2 3-5 3 1 1 7-3 2 4 1 1 0 3-1
7.  Lubań Maniowy 9 14 4 2 3 12-14 3 0 2 10-9 1 2 1 2-5 2 3 1 0 1 2-3
8.  Juventa Starachowice 9 14 4 2 3 12-9 2 0 2 5-3 2 2 1 7-6 2 1 0 1 1 0-1