Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał

Wielkie pretensje do sędziów. Płomień remisuje w dziewiątkę.

Opublikowano 11.10.2014 18:20:26 Zaktualizowano 04.09.2018 14:11:12 jaca
3 4387

LIGA OKRĘGOWA. Płomień zremisował dzisiaj na wyjeździe z Orłem Wojnarowa. Płomień kończył ten mecz w dziewiątkę. Czerwoną kartkę otrzymał także zawodnik z ławki rezerwowych i trener gości. Klub z Limanowej jest zbulwersowany poziomem sędziowania.

ORZEŁ WOJNAROWA – PŁOMIEŃ LIMANOWA 2 : 2 (0 : 1)

0:1 Odziomek 31, 1:1 gol dla gospodarzy w 55 minucie, 2-1 gol dla gospodarzy z rzutu karnego w 65 minucie, 2:2 T. Łątka 88.

Sędziował: Piotr Firlit (Gorlice).

Czerwone kartki: K. Koza (60 minuta), Ł. Koza (65 minuta, faul w polu karnym), M. Guzik (zawodnik na ławce rezerwowych, w doliczonym czasie gry za krytykę orzeczeń sędziego), trener Płomienia P. Pietruch (w doliczonym czasie gry za krytykę orzeczeń sędziego).

PŁOMIEŃ: Ł. Koza – Pietruch (70 Sz. Koza), J. Guzik, Zawada, Bukowiec – Michura, Jantas (46 K. Koza), T. Łątka, Kaim – Odziomek, Kowalczyk (66 Wydra).

Obsada sędziowska budziła duże wątpliwości gości. Orzeł Wojnarowa to zwycięzca z gorlickiej klasy „A” z ubiegłego sezonu. Tymczasem sędzia główny był z Gorlic, a obserwator tego spotkania to działacz Gorlickiego Podokręgu Piłki Nożnej.

- Mamy duże pretensje pod adresem sędziów dzisiejszego spotkania – powiedział trener Płomienia Limanowa, Piotr Pietruch. – Nie wytrzymywaliśmy nerwowo po kolejnych decyzjach arbitra. Walczyliśmy z całych sił w tych niezwykle niesprzyjających okolicznościach. Dzięki determinacji doprowadziliśmy do remisu grając w dziewiątkę. Przez czerwone kartki będziemy także osłabieni w meczu ULKS Korzenna, która leży niedaleko rejonów skąd pochodził sędziowie dzisiejszego meczu i obserwator.

W innym dzisiejszym spotkaniu: GRÓD PODEGRODZIE - DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 : 1