Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna

Tymbark i Olimpia zwyciężają w derbach. Seria Turbacza trwa nadal.

Opublikowano 27.08.2014 20:35:48 Zaktualizowano 04.09.2018 14:11:40 jaca
3 4113

Dzisiaj odbyła się czwarta kolejka nowosądeckiej okręgówki. Czwarte kolejne wysokie zwycięstwo odniósł Turbacz Mszana Dolna. W Pisarzowej do 75 minuty prowadził Sokół, ale ostatecznie wygrała Olimpia. Tymbark wygrał z Płomieniem Limanowa, a zaskakującej porażki w Podegrodziu doznał Orkan Szczyrzyc.

PŁOMIEŃ LIMANOWA – KS TYMBARK 0 : 2 (0 : 1)

0:1 Czaja 41, 0:2 Kurek 51

Żółte kartki: Odziomek - Czaja, Ryś, Kurczab, Kurek.

PŁOMIEŃ: Ł. Koza – Bukowiec (75 Jantas), Pietruch, Guzik, M. Łątka (60 Zawada) – Kaim (65 Jańczy), Michura (70 Sz. Koza), K. Koza, T. Łątka – Odziomek, Kowalczyk.

TYMBARK: Zawada – Kuzak (79 Wojtasiński), Olejarz, Ryś, Damian Porębski – Boczoń, Sułkowski, Kurczab (63 Dariusz Porębski), Urbański (85 Miśkowiec) – Czaja (90 Hochoł), Kurek.

Płomień Limanowa stoczył bardzo ciekawy pojedynek z KS Tymbark. Doświadczeni goście od początku posiadali przewagę, ale gole udokumentowali ją dopiero w końcówce pierwszej połowy, a po przerwie podwyższyli na 2-0. W końcówce meczu Płomień przycisnął, ale nie zdołał zdobyć nawet kontaktowego gola.

Tak padły gole:

0-1 – szybka kontra gości, Czaja otrzymał podanie z prawej strony od Kurka i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.

0-2 – po podaniu Boczonia z bliskiej odległości piłką w siatce umieścił Kurek.

TURBACZ MSZANA DOLNA - ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 3 : 0 (2 :0)

1-0 M. Drobny 6, 2-0 Piekarczyk 12, 3-0 M. Drobny 60.

Zółte kartki dla Turbacza: Wsół, P. Szynalik.

TURBACZ: Stadnik – Wsół, Wierzycki, Smoleń, Majerek – Zasadni, P. Szynalik (83 Kołodziej), Dąbrowa, Potaczek (85 Dawiec) – Piekarczyk, M. Drobny.

OLIMPIA PISARZOWA - SOKÓŁ SŁOPNICE 2 : 1 (0 : 0)

0-1 Grucel 46, 1-1 Sobnkiewicz 75, 2-1 Kubicki 86.

OLIMPIA: Borzęcki – Sejmej, Fałowski, Górski (46 Tumidaj), Jabłoński – Ciastoń, Dudek, Kociołek, Szkaradek (75 Pustelnik), Maciaszek (46 Sobonkiewicz) – Połomski (35 Kubicki).

SOKÓŁ: Trzupek – Młynarczyk, Sylwester Goliński, Zaręba, Gros – Postrożny (75 Stanisz), Bednarczyk (60 Pierzchała), Poręba, Szczepan Goliński – P. Grucel, Matras.

GRÓD PODEGRODZIE - ORKAN SZCZYRZYC 2 : 1 (1 : 1)

Gol dla gości: Duchnik 33 minuta. Gospodarze odpowiedzieli bramkami w 43 i 60 minucie.

ORKAN: Piwowarczyk – Gargas (65 Wojtas), Tyrpuła, Klima (46 Król), Tylek – Tabor, Nowak, Majeran, Kurczab, Wrona (53 Barzyk, 68 Łabędź) – Duchnik.