Środa, 01 maja Józef, Jeremiasz, Aniela, Filip, Lubomir, Ramona

Turbacz ukarany walkowerem, a Marian Tajduś karą grzywny

Opublikowano 24.05.2014 07:25:34 Zaktualizowano 04.09.2018 14:12:33 jaca
4 3480

Niedawno Turbacz odniósł dopiero drugie zwycięstwo na boiskach IV pokonując na wyjeździe Barciczankę Barcice 1-0. Niestety radość drużyny, która zamyka ligową tabelę okazała się bardzo krótka. Barciczanka wygrała to spotkanie walkowerem 3-0.

Nowosądecki OZPN wydał komunikat, w którym informuje o ukaraniu drużyny z Mszany Dolnej walkowerem za spotkanie z Barciczanką. W wyniku przeprowadzonych zmian w drugiej połowie w drużynie gości brakowało młodzieżowca. W Barcicach osamotniony w wykonywaniu obowiązków był trener Turbacza Marian Tajduś, który z konieczności pełnił również rolę kierownika drużyny. Z tego względu za błąd z brakiem na boisku młodzieżowca, jako pełniący obowiązki kierownika drużyny, został ukarany karą grzywny w wysokości 200 zł. Natomiast Marcin Drobny, który otrzymał czerwoną kartkę za brutalny atak na nogi przeciwnika, nie może zagrać w dwóch spotkaniach. Nie wystąpił już we wtorkowym spotkaniu z Watrą Białka Tatrzańska (2-2). Turbacz ma zatem w tej chwili tylko siedem punktów i jedno zwycięstwo w całym sezonie na koncie.