19°   dziś 19°   jutro
Środa, 22 maja Helena, Wiesława, Julia, Ryta, Emilia, Roma

Opublikowano 16.08.2016 08:33:09 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:21 jaca
3 3119

Nowy sezon rozpoczęła limanowska klasa A. Od zwycięstwa rozpoczęła Słomka Siekierczyna, LKS Rupniów, LKS Mordarka i Gorce Kamienica.

W Siekierczynie beniaminek wysoko pokonał Orkana Niedźwiedź 4-0. Natomiast drugi beniaminek Ostra Olszówka/Raba Niżna przegrał na wyjeździe z LKS Rupniów 4-0. Ważne zwycięstwo 2-1 na wyjeździe ze Stradomką Skrzydlna odniosła drużyna z Mordarki. W Kasince Małej miejscowy Zenit przegrał z Gorcami Kamienica (3-2). Natomiast spadkowicz z okręgówki Turbacz Mszana Dolna do 64 minty remisował u siebie z Laskovią Laskowa 2-2 (mecz przerwany z powodu burzy i zostanie dokończony 24 sierpnia). Na 6 listopada zostało przełożone spotkanie Witów Mszana Górna – Laskovia Laskowa.