Opublikowano 28.08.2016 19:27:28 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:14 jaca
0 2374

V LIGA („okręgówka” Nowy Sącz), 4 kolejka: Olimpia po czterech kolejkach ma komplet punktów. Dzisiaj po raz pierwszy zagrała u siebie i wysoko pokonała Helenę Nowy Sącz.

OLIMPIA PISARZOWA – HELENA NOWY SĄCZ 4 : 0 (3 : 0)

1:0 Dudek 15 karny, 2:0 Kubicki 31, 3:0 Dudek 41, 4:0 Wańczyk 62.

Sędzia główny: Mariusz Wrażeń (Gorlice). Nawalaniec, Szkaradek - Laskowski. Widzów 200.

OLIMPIA: Tomasik – Koralik, Górski, Szkaradek, Olszanecki – M. Smoleń, Nawalaniec (80 Frączek), Dudek, Wańczyk – Nieć, Kubicki (52 Piszczek).

HELENA: Piwowar – Laskowski, Fryzowicz, Griński, Pieńko – Bocheński, Sikora, Zięcina, Łagosz – Nowak, Maciaszek.

Przebieg spotkania:

2 minuta - po dośrodkowaniu Górskiego szansę na gola miał Nieć, ale po jego główce z 7 metrów piłka odbiła się od poprzeczki.

5 minuta - po indywidualnej akcji Wańczyka piłkę zmierzającą do bramki w ostatniej chwili wybili obrońcy gości.

11 minuta – groźna odpowiedź gości, w znakomitej okazji znalazł się Maciaszek, ale Tomasik obronił jego uderzenie z bliskiej odległości.

13 minuta – podawała Nieć a z 3 metrów piłkę prosto w bramkarza posłał Kubicki.

15 minuta, 1:0 - gospodarze wyszli na prowadzenie, po tym jak w polu karnym sfaulowany został Wańczyk, a podyktowaną jedenastkę wykorzystał Dudek.

31 minuta, 2:0 - po dośrodkowaniu Wańczyka celną główką popisał się Kubicki.

35 minuta - goście mogli zdobyć kontaktowego gola, jednak po strzale Maciaszka z 25 metrów piłka odbiła się od poprzeczki.

41 minuta, 3:0 - po podaniu Wańczyka z 3 metrów piłkę do siatki posłał Dudek.

45 minuta - po podaniu Koralika szansę na podwyższenie rezultatu zmarnował Kubicki.

62 minuta, 4:0 - Nieć podał do Wańczyka, a ten celnym strzałem 16 metrów nie dał szans bramkarzowi Heleny.

70 minuta - szansę na piątego gola zmarnował Piszczek, który w sytuacji sam na sam z Piwowarem posłał piłkę obok słupka.

1. Sandecja II Nowy Sącz 4 12 4 0 0 19-5
2. Olimpia Pisarzowa 4 12 4 0 0 11-2
3. Jarmuta Szczawnica 4 10 3 1 0 14-3
4. Sokół Słopnice 4 9 3 0 1 13-6
5. LKS Szaflary 4 9 3 0 1 8-4
6. Gród Podegrodzie 4 6 2 0 2 11-11
7. Kolejarz Stróże 3 6 2 0 1 6-7
8. KS Zakopane 3 5 1 2 0 10-3