Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy

Mecze kontrolne młodzieży Limanovii

Opublikowano 13.03.2018 15:21:41 Zaktualizowano 04.09.2018 13:51:44 jaca
0 2154

W miniony weekend kolejne spotkania kontrolne przed rundą wiosenną rozegrały drużyny młodzieżowe występujące w Małopolskich Ligach.

Juniorzy starsi pokonali lidera A-klasy Laskovię Laskowa 7:2. W Limanovii wystąpiło czterech juniorów młodszych Limanovii.

MKS Limanovia ELEKTRICAL MOS PL - Laskovia Laskowa seniorzy 7-2 (3-1)

1:0 Bartłomiej Żurek (as. Adrian Stajder) 17 minuta, 1:1 goście 34 minuta, 2:1 Maciej Tarasek (as. Piotr Matras) 40 minuta, 3:1 Bartłomiej Żurek (as. Piotr Matras) 44 minuta, 4:1 Bartłomiej Żurek (as. Piotr Matras) 53 minuta, 4:2 goście 68 minuta, 5:2 Mateusz Smoter (as. Paweł Matras) 77 minuta, 6:2 Andrzej Mrożek karny (faulowany Paweł Matras) 81 minuta, 7:2 Dawid Mrożek (as. Paweł Matras) 85 minuta.

Skład Limanovii: Karol Pietrzak, Konrad Jędrzejek (bramkarze) - Mateusz Matlęga, Kacper Skrzatek, Mariusz Liptak, Maciej Krzyżak, Michał Napora, Adrian Stajnder, Piotr Matras, Maciej Tarasek, Bartłomiej Żurek, Paweł Pławecki, Dawid Mrożek, Mateusz Smoter, Grzegorz Król, Paweł Matras, Andrzej Mrożek (trener Łukasz Bukowiec).

W meczu sparingowym juniorów starszych zagrało 4 juniorów młodszych Limanovii: Grzegorz Król, Paweł Matras, Andrzej Mrożek, Konrad Jędrzejek, którzy potwierdzili swoją przydatność do juniorów starszych.

Juniorzy młodsi Limanovii zagrali z juniorami starszymi Laskovii. Z dobrej strony zaprezentowali się zmiennicy testowani przez trenera Tomasza Sebastjańskiego, którzy dobrą grę potwierdzili strzeleniem bramek.

MKS Limanovia INDECO MOS PL - juniorzy starsi Laskovii Laskowa 10-2 (2-1)

Bramki dla Limanovii: Adrian Twaróg dwie, Łukasz Król dwie, Paweł Matras, Andrzej Mrożek, Konrad Węglarz, Mariusz Wielocha, Wiktor Mrozek, Szymon Majeran.

Skład Limanovii: Konrad Jędrzejek (46 Jakub Wiktor) - Michał Garcarz, Andrzej Mrożek, Wojciech Jędrzejek (46 Dawid Szewczyk), Grzegorz Król (60 Jakub Czaja), Szymon Orzeł (30 Arkadiusz Kaleta, 70 Dawid Nawieśniak), Konrad Węglarz (70 Konrad Kowalik), Szymon Majeran (46 Adrian Twaróg), Paweł Matras (70 Łukasz Król), Szymon Pietrzak (65 Wiktor Mrozek), Jakub Piaskowy (70 Mariusz Wielocha).

Trampkarze Limanovii zmierzyli się z mocną drużyną i mogą mieć satysfakcję z wygranej w tym sparingu - z tego powodu, że trampkarze Górnika Wieliczka tydzień temu byli najlepsi w halowych rozgrywkach trampkarzy pod balonem Com-Com Zone w Krakowie.

MKS Limanovia Limanowa - KS Górnik Wieliczka 2-1 (2-0)

1:0 Paweł Kulig 17 minuta, 2:0 Wojciech Wąchała 20 minuta - 2:1 goście 55 minuta.

Skład Limanovii: Patryk Osinko - Michał Huber, Arkadiusz Śliwa, Krzysztof Papież, Dawid Kulig, Konrad Palacz, Marek Mrożek, Piotr Witteczek, Grzegorz Badyla, Wojciech Wąchała, Paweł Kulig oraz zawodnik testowany, Kamil Kaleta, Konrad Król, Wiktor Włodarczyk, Tomasz Hebda, Patryk Zoń, a także Aleksy Mól, Damian Magdziarczyk, Mateusz Duchnik.