Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina

Mecz Turbacza trwał 36 minut. Sześć goli i rywale mieli dosyć dalszej gry.

Opublikowano 07.06.2015 20:55:15 Zaktualizowano 04.09.2018 14:08:50 jaca
3 3752

V liga („okręgówka”, Nowy Sącz). Turbacz pozytywnie odreagował po ostatnich problemach organizacyjnych. Dzisiaj już po 36 minutach wygrywał na wyjeździe z pogrążonym w kryzysie Ogniwem 6-0!. Gospodarze po takich ciosach nie chcieli kontynuować gry i zeszli z boiska.

OGNIWO PIWNICZNA/ZDRÓJ – TURBACZ MSZANA DOLNA 0 : 6 – mecz przerwany w 36 minucie. Drużyna gospodarzy odmówiła dalszej gry.

Bramki: M. Drobny trzy, Dąbrowa, Barda, Wsół.

TURBACZ: Stadnik – Majerek, Wierzycki, P. Szynalik, Wsół – Dąbrowa, M. Drobny, Wardęga, Dawiec – Barda, Malec.

- Walczymy w każdym meczu o zwycięstwo i nie poddajemy się – powiedział krótko po meczu trener Turbacza, Adrian Cebula. – Na pewno w żadnym meczu nie odpuścimy.