Opublikowano 03.08.2011 17:07:15 Zaktualizowano 04.09.2018 14:22:08
9 7948

Piękny mecz i wysokie zwycięstwa Limanovii. Limanowa czeka na pierwszoligowca.

LZS Kantor Turbia – Limanovia Szubryt Limanowa 0-4 (0-1)

0-1 Prokop 26, 0-2 Skiba 76, 0-3 Waksmundzki 82, 0-4 Kiwacki 90.

Sędziuje Robert Podlecki (Lublin). Żółte kartki: Olko, Dziedzic, Kobylarz - Kulewicz. Widzów 500.

Limanovia: Pyskaty – Kulewicz, Banaszkiewicz, Prokop, Kępa – Wańczyk, Ślazyk (89 Miśkowiec), Kiwacki, Chlipała (70 Waksmundzki) – Gadzina (76 Skiba), Basta.

Turbia: Furtak – Maciorowski, Dziedzic, Słowik, Olko – Luts, Kapica, Serafin, Kobylarz – Juda, Sojecki.

Relacja on-line:

10 minuta – Turbia miała szanse na strzelenie gola. Zawodnik gospodarzy wykonywał rzut wolny tuż przed linią pola karnego. Po jego uderzeniu piłka odbiła się od muru. Na razie wyrównany pojedynek.

16 minuta – świetna sytuacja Ślazyka. Strzelał z ostrego kąta tuż obok słupka.

21 minuta – kolejna znakomita sytuacja dla Limanovii. Po dośrodkowaniu Ślazyka z rzutu wolnego, w polu karnym gospodarzy zrobiło się duże zamieszanie. W idealnej sytuacji Banaszkiewicz uderzył zbyt słabo.

23 minuta – w odpowiedzi groźnie zaatakowała Turbia. W dogodnej sytuacji minimalnie spudłował Juda.

26 minuta - GOL DLA LIMANOVII!!! ŚWIETNY STRZAŁ ARTURA PROKOPA Z RZUTU WOLNEGO.

31 minuta - Turba bliska wyrównania. Ponownie z dobrej strony pokazał się Juda. Znów zabrakło mu jednak precyzji.

Coraz groźniejsze akcje gospodarzy.

34 minuta - duże szczęście Limanovii. Po strzale Kapicy fantastyczną interwencją popisał się Pyskaty.

Limanovia cofnięta do defensywy.

W końcówce pierwszej połowy gra się uspokoiła. Limanovia stara się przeprowadzać szybkie kontry.

45 minuta - koniec pierwszej połowy. Limanovia prowadzi 1-0.

Rozpoczyna się druga połowa.

49 minuta - żółta kartka dla Radosława Kulewicza.

Początek drugiej połowy to gra głównie w środkowej strefie boiska.

61 minuta - powinno być 2-0 dla Limanovii. Niestety w bardzo dobrej sytuacji spudłował Basta.

W drugiej połowie gospodarze nie potrafili jeszcze zagrozić bramce Krzysztofa Pyskatego.

67 minuta - groźny strzał z dystansu Pawła Kępy. Piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

70 minuta - Pyskaty pewnie obronił uderzenie Dziedzica z rzutu wolnego.

Optyczna przewaga gospodarzy. Zapowiada się emocjonująca końcówka.

76 MINUTA - 2-0 DLA LIMANOVII!!!. UDANY KONTRATAK I GOL ARTURA SKIBY.

80 minuta - piłka po strzale Ślazyka odbija się od słupka.

82 MINUTA - KOLEJNA KONTRA I PO STRZALE RAFAŁA WAKSMUNDZKIEGO LIMANOVIA PROWADZI JUŻ 3-0.

90 MINUTA - KIWACKI Z DYSTANSU I GOŚCIE PROWADZĄ 4-0!

KONIEC MECZU. LIMANOVIA WYGRYWA 4-0 I JEST W PIERWSZEJ RUNDZIE PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU CENTRALNYM. TERAZ DO GRY PRZYSTĘPUJĄ PIERWSZOLIGOWCY.

Kolejna runda zaplanowana jest na 16-17 sierpnia.  Rywala poznamy jutro (losowanie odbędzie się w siedzibie PZPN).