Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon

Lider wysoko przegrywa

Opublikowano 27.06.2010 20:52:38
3 2987

Okręgówka: Pewny awansu Tymbark doznał zaskakującej porażki w bardzo dziwnych okolicznościach. W pierwszej połowie gospodarze posiadali bowiem wyraźną przewagę. Od 63 min grali nawet w liczebnej przewadze.

KS Tymbark – Orzeł Wojnarowa 0-3 (0-0)
0-1 Koralik 65, 0-2 Koralik 71, 0-3 Kmak 85

Sędziował Waldemar Pyznar (Gorlice). Żółte kartki: Kęska, Kurczab - S. Szczepanik, Medoń dwie. Czerwona kartka: Medoń 63. Widzów 200.

Tymbark: P. Zawada – Olejarz, Ligas, A. Sułkowski (55 Kurczab), W. Dziadoń – Majeran, Twaróg (60 Limanówka), Jenczyk, T. Sułkowski – Kęska (72 Chochoł), Urbański (80 Bukowiec).

W drugiej połowie gospodarze zlekceważyli przeciwnika i po szybkich kontrach stracili trzy gole.

Dobrzanka Dobra – Watra Białka Tatrzańska 4-0 (1-0)

1-0 Drożdż 38, 2-0 Gąsior 58, 3-0 W. Dziadoń 63, 4-0 W. Dziadoń 70 (karny)

Sędziował Jabłoński (Nowy Targ). Żółte kartki: Kuchta, Remiasz. Widzów 250.

Dobrzanka: Łazarczyk - Niedojad, A. Podgórni, Otwinowski, Smoleń – K. Dziadoń, Joniec(85 Pacura) , D. Palkij (88 Baran), W. Dziadoń - Gąsior(80 G. Palkij), Drożdż(80 Kuchta).

Sokół Słopnice – Ogniwo Piwniczna 7-1 (2-0)

1-0 Wójcik 25, 2-0 Wójcik 30, 3-0 Wójcik 60, 4-0 Wójcik 65, 5-0 Grucel 72, 6-0 Grucel 78, 7-0 Wójcik 80, 7-1 Kubiela 82.

Sędziował Bogusław Moroń (Gorlice). Czerwone kartki: Postrożny w 60 min – S. Dropek w 60 min – obaj niesportowe zachowanie. Widzów 100.

Sokół: Trzópek – Michałka, Twaróg, Sejmej, Zawada – K. Marcisz (46 Szewczyk), Grucel, Poręba, Wójcik – A. Marcisz (86 Kaim), Postrożny.