Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław

Krokus ponownie wysoko wygrywa, zaskakująco dobra forma beniaminka

Opublikowano 08.09.2019 17:53:00 Zaktualizowano 08.09.2019 18:05:18 jaca
0 1665

V liga, grupa limanowsko-podhalańska, 4 kolejka. Przed tygodniem Krokus Przyszowa wygrał na wyjeździe 4-0 z Huraganem Waksmund, wczoraj u siebie (na stadionie w Świdniku) pokonał Zalesiankę Zalesie 3-0.

KROKUS PRZYSZOWA - ZALESIANKA ZALESIE 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Trela 40 (asysta D. Król), 2:0 Zieliński 60 (asysta Trela), 3:0 Trela 70 (asysta Zieliński).

Krokus: W. Wilk - R. Sosnowski, A. Sosnowski, D. Cabała, J. Król - Pietrzak, Leśniak (85 Zelek), K. Wilk (80 Nawalaniec), D. Król - Zieliński (89 Serafin), Trela (87 Plata M).

Zalesianka: Ryz - K. Hajduk, P. Gancarczyk, M. Sukiennik, Assinor - Patryk Opoka, Koszut, Augustyn, R. Gancarczyk (46 M. Hajduk) - Paweł Opoka, K. Opoka (78 Mąka).

Początek meczu był wyrównany, dopiero gol w końcówce pierwszej połowy zmienił obraz gry. Po przerwie beniaminek z Przyszowej pokazał jak należy grać z kontry, wysoko wygrywając z Zalesianką, która przed meczem stawiana była w roli faworyta. Bohaterem spotkania był Bartłomiej Trela autor dwóch goli i asysty. Ozdobą meczu był zwłaszcza gola na 2-0, gdy po podaniu Treli piękne uderzenie z pierwszej piłki prosto w okienko oddał Kamil Zieliński.