Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August

Huragan zatrzymał Sokoła. Olimpia przerwała serię porażek.

Opublikowano 30.09.2013 09:33:08 Zaktualizowano 04.09.2018 14:14:55 jaca
2 2995

LIGA OKRĘGOWA – NOWY SĄCZ: Orkan Szczyrzyc poniósł porażkę na własnym boisku. Sokół Słopnice znajdujący się w bardzo dobrej formie nie zdołał wygrać u siebie z Huraganem. Natomiast serię porażkę przerwała Olimpia Pisarzowa.

ORKAN SZCZYRZYC – ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 0 : 1 (0 : 1)

0:1 Skirło 43.

Żółte kartki: Nowak, Gargas - Grzegorzek. Widzów 100.

Orkan: Piwowarczyk - Gargas, Tyrpuła, Barzyk, Łabędź - Tabor , Tylek, Cyganek, Lis (65 Król) - Ślazyk, Nowak (80 Limanówka).

Orkan Szczyrzyc ma nadal duże problemy ze zdobywaniem goli w tym sezonie. Kolejny raz to właśnie nieskuteczność była głównym powodem niepowodzenia gospodarzy. Trzy znakomite okazje nie wykorzystał Ślazyk, dwie Lis i jedną Tabor. Bohaterem spotkania był bramkarz Łososia, który w kilku sytuacjach uratował swój zespół od porażki.

OLIMPIA PISARZOWA – LKS KOBYLANKA 2 : 1 (2 : 0)

1:0 Sobonkiewicz 13, 2:0 Kociołek 43, 2:1 Grajewski 50.

Żółte kartki: Nawalaniec, Kociołek - Bogusz. Widzów: 150.

Olimpia: Mateusz Borzęcki - Puto, Tumidaj, Nawalaniec, Jabłoński - Sobonkiewicz, Dudek (70 Rosiek), Konik, Kociołek - Połomski, Ojrzanowski (85 Michał Borzęcki).

Olimpia po trzech porażkach z rzędu sięgnęła wreszcie po zwycięstwo. Gospodarze bardzo dobrze zaprezentowali się zwłaszcza w pierwszej połowie. W 13 minucie po podaniu Połomskiego z 5 metrów piłkę w siatce umieścił Sobonkiewicz. Tuż przed przerwą na 2-0 podwyższył Kociołek, który po indywidualnej akcji celnie uderzył z 14 metrów. Goście kontaktowego gola zdobyli na początku drugiej połowy, ale do końca meczu Olimpia umiejętnie się broniła i zdołała utrzymać korzystny rezultat.

SOKÓŁ SŁOPNICE – HURAGAN WAKSMUND 0 : 0

Żółte kartki: Matras - Cyrwus, Sz. Garcarz, Zagata. Widzów 300.

Sokół: Trzupek - S. Goliński, Zaręba, Smoleń, Gros - Stanisz (75 Kaźmierek), Ubik, Poręba, Bednarczyk (55 Liszka) - Sz. Goliński, Matras.

Goście po meczu byli zadowoleni, bo zdołali zachować czyste konto grając na boisku drużyny, która w ostatnich spotkaniach strzelała bardzo dużo goli. Huragan w defensywie był dobrze zorganizowany. Mimo to blisko strzelenia gola był: Sz. Goliński, Matras, Ubik oraz Kaźmierek.