Poniedziałek, 17 czerwca Albert, Ignacy, Laura, Adolf, Marcjan, Leszek

Piorunujący początek Limanovii, pięć goli w 15 minut! Jarmuta rozgromiona.

Opublikowano 20.03.2022 15:15:00 Zaktualizowano 21.03.2022 17:50:22 jaca
1 4099

IV liga, Małopolska-wschód. Limanovia podejmowała dzisiaj beniaminka rozgrywek Jarmutę Szczawnica. Gospodarze wygrali 7-1.

LIMANOVIA LIMANOWA – JARMUTA SZCZAWNICA 7:1 (6:1)

1:0 Palacz 1, 2:0 Matras 3, 3:0 Palacz 4,4:0 Matras 12, 5:0 Palacz 15 (karny),6:0 Palacz 25, 6:1 Faltyn 43, 7:1 Pławecki 50.

LIMANOVIA: Mastalerz – K. Mus, Skrzatek, Bandarenka, Uchacz (65 Kaleta) – Matras (46 Kurczab), G. Mus (60 Buczek), Krzyżak, Kościółek – Palacz (46 Wojtaszek), Pławecki (70 Nyzhnyk).

JARMUTA: Olchawa – H. Michałczak, D. Michałczak, Drożdż (63 Kwit), Faltyn (46 Barnaś) – Noworolnik, Żółtek (65 Balogun), Sydorczuk, Dyląg – Kuziel, Wiercioch.

Sędzia główny: Mariusz Kuś (KS Tarnów). Żółte kartki: Kaleta - Kuziel. Widzów 250.

Losy spotkania rozstrzygnęły się w pierwszym kwadransie. Po czterech minutach Limanovia prowadziła już 3-0, a po 15 minutach 5-0. W pierwszej połowie znakomicie zaprezentował się Kamil Palacz autor czterech goli (i jednej asysty). Dwa gole zdobył Paweł Matras, zanotował również jedną asystę. Z dobrej strony pokazał się Paweł Pławecki, który wypracował rzut karny i zapisał na swoim koncie jedną asystę. W przerwie trener Paweł Zegarek zmienił strzelców bramek z pierwszej połowy. Po zmianie stron gra była już znacznie spokojniejsza, ale Limanovia podwyższyła swoje zwycięstwo.