4 3641

Goście walczyli do końca.

V liga.

KS Tymbark – Olimpia Pisarzowa 3-2 (1-0)

1-0 Czaja 21, 2-0 T. Sułkowski 58, 3-0 Urbański 67, 3-1 Kamiński 73, 3-2 Schreiner 78

Żółte kartki: Wojtas – Dudek, Kamiński. Widzów 300.

Tymbark: Zawada – Bukowiec, Wojtas, S. Boczoń, Olejarz (55 G. Bocozń) – T. Sułkowski, Majeran (84 Ligas), Urbański (75 A. Sułkowski), Musiał – Czaja, Kurczab (72 Wójcik).

Olimpia: Oleksy – Stróżak, Krawczyk, Dudek, Pajda – R. Augustyn, Szabla (60 Schreiner), Kamiński, Kurzydło (57 Babroń) – Kociołek (65 Kurzeja), D. Augustyn (75 Kulig).

1-0 Czaja wykorzystał dokładne podanie od Urbańskiego i pewnym uderzeniem posłał piłkę do siatki.

2-0 Tym razem podawał Czaja, a precyzyjnym strzałem popisał się T. Sułkowski.

3-0 Urbański po zagraniu Bukowca wykończył akcję swojego zespołu.

3-1 bramkę dla gości zdobył Kamiński strzałem z 11 m.

3-2 Olimpia gra bardzo ambitnie i po strzale Schreinera zmniejsza dystans bramkowy do rywali.

Tymbark był zespołem lepszym i zasłużenie zdobył komplet punktów. O porażce Olimpii w duże mierze zadecydowały fatalne błędy w defensywie. Przegranej drużynie należą się jednak słowa uznania za walkę do końca mimo wysokiego prowadzenia rywali.