Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław

Emanuel Piaskowy zakończył wyścig na Węgrzech

Opublikowano 05.07.2016 08:51:17 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:53 jaca
1 2876

Emanuel Piaskowy zakończył ukończył zawodowy wyścig kolarski Tour De Hongrie. Zawodnik pochodzący z Lipowego w klasyfikacji generalnej zajął 31 miejsce.

Wyścig składał się z pięciu etapów. Piaskowy najlepiej spisał się podczas czwartego etapu (Karcag – Kekesteto, 144 km) zajmując 28 miejsce. Kolarz izraelskiej grupy Cycling Academy Team w klasyfikacji generalnej do zwycięzcy (Mihkel Raim, Estonia) stracił osiem minut i 9 sekund.